IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Firmapidu Escape Tartu põgenemistubades

Idee kirjeldus
Aadress: Tiigi 78, Tartu
Telefon: +372 5740 2623
E-mail: info[at]escapetartu.ee
Koduleht: www.escapetartu.ee
Olete tüdinenud rutiinist ning mõtlete, et vaim vajaks veidi värskendust? EscapeTartu pakub teile parimat viisi harjutada meeskonnatööd ning veeta toredalt aega oma kolleegide, klientide või äripartnerite seltsis. Pakume üritusi kuni 60-inimesele. Suurematele seltskondadele leiame lahenduse koostöös meie partneritega.

Firmapidu Escape Tartu põgenemistubades

Õpite nägema inimeste isikuomadusi pingelistes olukordades ning saate võimaluse suhelda ka väljaspool kontoriseinu. Tulge ja proovige midagi ebatraditsioonilist ja meeldejäävat!

Meil on mõnus lounge ja seminariruum kõige vajaliku tehnikaga, kus saate koos kolleegide, klientide või partneritega mugavalt aega veeta, süüa – juua, koolitusi teha . Lisaks väga ägedale ja meeldejäävale kogemusele lahkuvad meie külastajad ühe suurepärase elamuse võrra rikkamalt ning hindavad Teie ettevõtet ka kõrgemalt.

Mida pakume? 

  • Teambuilding
  • Meeskonnakoolitused
  • Motivatsiooniüritused
  • Kliendiüritused
  • Lisavõimalused

EscapeTartu juurde on võimalik tellida teadusshowd, mida pakuvad meie head sõbrad firmast Kolm Põrsakest!

Teadusshow sisaldab lahvatama löövaid leeke, puudu ei tule välgust ja paugust ning põrand kattub muinasjutulise uduga. Näitame nii täiskasvanutele kui ka väikestele mudilastele et teadus on lihtsalt lahe!

Toitlustamine

EscapeTartu lubab üritustele soovi korral alati kaasa võtta oma sööke ja jooke. Samuti pakume koostöös partneritega võimalust tellida üritustele toitlustust –  olgu selleks tee-ja kohvilaud või mitmekäiguline ärilõuna.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   EscapeTartu
Inimesi: 60
Piirkond: Tartumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
EscapeTartu
Peokoht Seminariruum Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri