IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Firma laste jõulupidu Nipi Mängumaal

Idee sobib:
Kellele:  
Märksõnad:   Firma laste jõulupidu, Ettevõtte laste jõulupidu, Jõulupeod
Idee kirjeldus
Aadress: Kopli 25, Tallinn, Harjumaa
Telefon: 53702287
E-mail: info[at]nipi.ee
Koduleht: www.nipi.ee
Pakume imemugavat täispaketti, kus hinna sees nii uhke jõuluetendus, kõige lahedam jõuluvana ning koguni kaks tublit südamega asja juures olevat hullamiseksperdist laste ning suurtega tegelejat koos vägeva jõuludiskoga.

Nipi Mängumaal saab maha pidada hullamist täis firma laste jõulupeo - täpselt niisuguse, kus ka suurtel vahva oleks, sest meie juures pole vanus üldse oluline. Tähtis on vaid, et hingelt oleks marakratt.

Otsid kohta, kus oma ettevõtte marakrattidele vägev jõulupidu korraldada? Niisugust, kus ka suurtel tore oleks? Üks jõulupidu võiks ju olla selline, kus jõulutaadiga patsu lüüa saaks ja ahhetama panevat jõuluetendust nautida! Lisaks veel kõrgel laes kõlkuda ja sealt siis alla hüpata või tuhisedes vabalangeda? Hoopiski mööda seina alla kõndida või pea alaspidi ronida?

Jõulupidu, kus kõige lahedam on juba hinna sees ja igav ei hakka isegi mitte suurtel!

Nipi Mängumaal saab juukseid turritada, palle tulistada, punnsuud teha ja sokke lakke põmmutada. Samuti tünnis keerelda ja autoga pallimerre kihutada, saltosid õppida ja hullumeelselt hullata ning neoonvalguses tossu sees tantsida. Paketi sees on kaks lastega tegelejat.

Kui soovid pidu, kus kõik oleks äge - etendus, jõulutaat ja üldine melu, siis on just Nipi Mängumaa Sinu firma laste jõulupeoks ideaalne koht! Pakume imemugavat täispaketti, kus hinna sees nii uhke jõuluetendus, jõuluvana ning koguni kaks tubli ja südameg asja juures olevat laste järelvaatajat ning vägev jõuludisko.

Uuri lisaks: www.nipi.ee/joulupeod

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Nipi Mängumaa
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Nipi Mängumaa
Peokoht Toitlustamine Peojuht Mängud Fotograaf Catering
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri