IDEE:Filmifestival

Idee kirjeldus
Telefon: +372 5663 2979
E-mail: info[at]360.ee
Koduleht: www.360.ee/filmifestival
Filmifestival on meeskonnamäng, kus avastad, et koos meeskonnaga on kõik võimalik. Kehastuda filmikompanii tegelasteks ning teha paar filmitreilerit on lausa imelihtne!

See mäng toob paari lõbusa tunni jooksul Su kolleegides välja nende loomingulise ja humoorika külje ning võtab muige suule veel hiljemgi.

Filmifestivali lugu

Legendi järgi on kohalikule filmifestivalile saadetud filmid kaduma läinud. Nüüd aga tuleb kohalolijatel ürituse päästmiseks teha kõik, mis võimalik. Nii tuleb teil kiires korras vähemalt mõned filmikatkendid või -treilerid ise üles võtta, et rahval midagi vaadata oleks.

Mängus ei otsita uut filmistaari ega panda rõhku näitlejameisterlikkusele.  See on lõbus ja naljakas ajaviide, kus iga meeskonnaliikme panus on oluline ning loeb kõigi vaimukus ja loovus.  Iga filmikompanii otsustab ühiselt, kes millist ametikohta täidab ja kuhu või kelleks kõige paremini sobib. Kuid tegelikult polegi nii tähtis, kes mida teeb -  ole sa valgustaja, tummfilmi näitleja või mängi kasvõi kuuske tagaplaanil! Peaasi, et 5 filmikatkendit saaks salvestatud ja see kõik oleks lõbus!

  • Osalejate arv: 15 kuni 100
  • Mängida saab: eesti, inglise, vene ja soome keeles
  • Meie poolt on kogu vajalik tehnika ning auhinnad, rekvisiidid
  • Festival toimub iga ilmaga.  Mängida saab ka siseruumides.
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Seiklusfirma 360 KRAADI
Inimesi: 100
Kestus (tundides): 3
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Seiklusfirma 360 KRAADI
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri