IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Jõulumultika töötuba

  • Tuletorni jõuluõhtu
  • Uusaasta
Idee kirjeldus
Telefon: +372 5303 7660
E-mail: info[at]nukufilmilastestuudio.ee
Koduleht: www.nukufilmilastestuudio.ee
Mis sa arvad kui jõulupeol seekord midagi ise valmis teha? Näiteks multikas. Multikasse saab panna nii oma jõulusoovid kui ka naljakad jõuluseiklused, mis pähe tulevad.

Jõulumultika töötuba

Sisustage laste jõulupidu animatsiooni töötoaga või võtke hoopis koos kollektiiviga ette midagi huvitavat ja avastage kui naljakad ja loomingulised inimesed sinu kõrval töötavad.

Laste jõulupidudele mõeldud animatöötuba sobib alates 4-aastastele lastele, kes võivad küll kohati täiskasvanu abi vajada. Alates 6-aastased lapsed saavad juba iseseisvalt töötoa ülesannetega hakkama. Töötuba saame alati kohandada vastavalt soovidele ja seltskonnale ning ka kõige väiksematele leiame tegevust. Tavaliselt kestab töötuba 2,5 tundi, mille jooksul valmib mitu lühikest filmi. Lapsed teevad üldjuhul tööd väiksemates gruppides. Peo lõpus vaatame kindlasti ka multikad üle. Võimalik on peole kutsuda ka jõuluvana kinke jagama. Sel juhul pikeneb peo aeg umbes pool tundi.

Jõulupidu täiskasvanutele. Kui soovite enne või pärast jõuluõhtusööki natuke meeli virgutada ja loomingulisuse tööle panna, siis sobib selleks hästi animatsiooni töötuba. Arvestada tuleb aga, et filmidesse satub teie töökaaslaste huumorit ja animatsioonile kohast absurdi. Tõsist jõulutöötuba meil veel olnud pole ja püüame seda säilitada. Sest töötoa mõte on mängida ideedega, avastada, katsetada ja nalja saada.

Jõulupidusid saab pidada meie stuudios või saame tulla teie juurde. Võta ühendust ja leiame koos parima lahenduse!

Küsi lähemalt
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri