IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Elamusterohke jõulupidu restoranis Masha

Idee kirjeldus
Aadress: Lootsi 14, Tallinn
Telefon: +372 600 3633
E-mail: restoran[at]restoranmasha.ee
Koduleht: www.restoranmasha.ee
Restoran Masha on jõulupidude korraldamiseks ideaalne koht, sest restorani romantiliselt kodune kuid luksuslik interjör mõjuvad väga mõnusalt. Restorani laiast menüü valikust leiab lisaks a la carte menüü hõrgutistele ka rikkalike sööminguid, mis on maitseelamus omaette. Lisaks on alati Masha eesmärgiks täiuslikult hoolitseda oma külaliste eest, pannes mõitsma neid, mida tähendab tõeline vene külalislahkus.

Elamusterohke jõulupidu restoranis Masha

Masha rikkalikus menüüs on esindatud nii vene köögi klassika, nagu näiteks: suurepärased kodused soolakurgid; marineeritud seened; kohapeal valmistatud kodused, erinevate kastmetega pelmeenid; suitsujuustuga täidetud mahlakas kiievi kotlet ja suus sulavad sõrnikud maasikamoosiga, kui ka skandinaavia köögi sugemetega õrn lõhe, erinevate täidistega taskuleivad ja mitmed hõrgud road mereandidest.

Masha pakub oma külalistele ka külluslikku joogivalikut, milles on esindatud suur valik Venemaa kuulsaimad viinasid.

Restoran Masha sobib ideaalselt erinevate ürituste korraldamiseks, olgu selleks siis sünnipäevad, pulmad, firmapeod, seminarid, ärikohtumised või lihtsalt mõnusalt veedetud aeg lähedastega. Kokku mahutab restoran lausa kuni 200 inimest ning klientidele on maja ees tasuta parkimine.

Ootame teid meie sooja ja sõbralikku restorani!

PS Broneerides maini võlusõna ‘’Pidupäev’’ ja saa tervitusjook tasuta!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Restoran Masha
Inimesi: 200
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Restoran Masha
Peokoht Toitlustamine
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri