IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Airsoft lahing

Idee kirjeldus
Telefon: +372 554 1666
E-mail: info[at]adrenaliin.ee
Koduleht: www.adrenaliin.ee
Airsoft lahing on mõnus sportlik ajaviide, mille käigus on võimalik näha mängijate juhiomadusi ja meeskonnatöö oskusi. Tavapärasest erinevas adrenaliinirohkes situatsioonis viibimine võib sageli kolleegis või sõbras välja tuua seni varju jäänud külgi.

AIRSOFT, tuntakse ka softairi nime all

on taktikaline sõjamäng, mis imiteerib ehtsaid lahingusituatsioone. Airsoftis kasutatakse tõeliste tulirelvade koopiaid. Relvad tulistavad 6mm läbimõõduga plastikkuule. Relvade laskeulatus on 45-55m.

Mängus on meeskondadel eesmärk - pantvangide vabastamine või vaenlase baasi vallutamine. Aga on ka teised mängutüübid nagu zombie, wolf ja deathmatch. 

Airsofti kuulid ei jäta riietele mitte mingisuguseid jälgi võrreldes paintballiga, seetõttu on raske tabamusi registreerida. Mänguhoos ei pruugi pihtasaanu arugi saada, et kuul teda tabas, mistõttu paljud inimesed eelistavad airsoftile paintballi.

Airsoft lahinguid saab pidada erinevates paikades üle Eesti. Anna meile teada oma asukoha soovist ning leiame sulle sobiva lahingukoha.

Soovitav on selga panna tumedam riietus, mis võib mängu käigus määrduda. Samuti on kasulik pea ja kaela kaitseks kanda mütsi ja salli ning käte kaitseks kindaid. Jalanõudeks sobivad paremini kõva tallaga saapad, aga mängida võib ka tossudega.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Adrenaliin.ee
Kestus (tundides): 3
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Adrenaliin.ee
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri