IDEE:AHHAA 18+

Idee kirjeldus
Telefon: +372 515 6766
E-mail: tellimus[at]ahhaa.ee
Koduleht: www.ahhaa.ee
Oleme kokku pannud spetsiaalse täiskasvanutele mõeldud võistlusliku programmi, mis pakub meelelahutust ja uusi teadmisi, arendab meeskonnatööd ja kambavaimu ning annab uue motivatsioonilaengu!

AHHAA 18+ programm koosneb kolmest osast: teadusorienteerumise mäng, teadusteatri etendus ja Kuldvillak; programmi kestab kokku ca 3 tundi. Loomulikult saavad parimad mängijad vääriliselt (au)tasustatud! Tellida saab nii kogu programmi kui ka kõiki osi eraldi.

Teadusorienteerumisel tuleb koos meeskonnaga läbida kaardile märgitud kontrollpunktid ning lahendada ära üks keemia-, füüsika- või bioloogiliateemaline katse. Kuna suur osa ülesandeid eeldab loomingulist lähenemist, võivad kergendatult hingata ka kõik need, kelles loodusained koolitundides just entusiasmi ei tekitanud.

Ootamatu ja humoorikas Kuldvillak koosneb viiest alateemast ja need omakorda viiest erineva raskusastmega küsimusest. Teemadering ulatub elulistest igapäevateadmistest teaduslike faktideni ning on nauditav (ja jõukohane!) kõigi elualade esindajatele. Mängu lõpetab boonusvoor.

Teadusteatri etendus puudutab teemasid, millega täiskasvanud inimesed igapäevaselt kokku puutuvad: mehed, naised ja nende mõnevõrra erinev mõttemaailm, igipõlised rahaga seotud küsimused, aga ka peod ja peened (ning mitte ka nii peened) napsid. Muidugi ei puudu etendusest ka peen huumor ning mõned "allapoole-vööd"-naljad. Seda kõike loomulikult teaduslikus võtmes!

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Teaduskeskus AHHAA
Piirkond: Tartumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Teaduskeskus AHHAA
Peokoht Seminariruum Toitlustamine Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri