IDEE:Pulmad Sagadi mõisas

Idee kirjeldus
Aadress: Sagadi küla, Vihula vald
Telefon: +372 676 7888
E-mail: sagadi[at]rmk.ee
Koduleht: sagadi.ee
Pulmad Sagadi mõisas on erilised tänu mõisahäärberi ajaloohõngule, pakkudes erinevaid võimalusi just noorpaari soovidele vastava pulmapeo läbi viimiseks.

Pulmad Sagadi mõisas

Mõisahäärberis on pulmakülaliste kasutuses 110 m2 suurune peasaal koos antiikmööbliga sisustatud esindusruumidega. Lisaks on võimalus pidutseda ka hotelli teise korruse restoranis ning banketisaalis. Väiksematele seltskondadele sobib peo jätkamiseks varaste hommikutundideni võõrastemaja kaminasaal.

Lisaks suurepärastele peoruumidele saame pakkuda peokülalistele ka mitmesuguseid majutusvõimalusi. Sagadi hotellis on kokku 28 hubast ja ruumikat tuba. Endises valitsejamajas on võõrastemaja, kus ühtekokku 6 magamistuba 31 inimesele, õdus kaminasaal ning puuküttega soome saun.

Pruutpaarile on pulmaöö veetmiseks pakkuda viljapuuaia serval asuv romantiline aiamajake, mis pakub piisavalt privaatsust ja eraldatust. Eraldi asetsevas hoones on kaminaga elutuba, magamistuba, kööginurk ning rõdu.

Lisaks peoruumidele ning majutusvõimalustele pakub Sagadi mõis pulmapidudele ka toitlustust. Olles aastaid abistanud noorpaare oma tähtsaima päeva unustamatuks muutmisel, oskame vajadusel aidata ka õhtujuhtide, fotograafide ning muusikute leidmisel.

Küsi lähemalt
IDEE autor:   Sagadi mõis
Inimesi: 100
Piirkond: Lääne-Virumaa
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Sagadi mõis
Peokoht Toitlustamine Majutus Seminariruum Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri