IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Kes me oleme?

Meile meeldivad pidupäevad. Enda ja teiste omad. Sellised, millest räägitakse ka paar aastat hiljem, et „Mäletad…”. Ja hing läheb sees soojaks või naerurõkatus pääseb huulilt. Et aastaid juba omajagu ja tuttavaid kah, siis oleme näinud niisuguseid ja naasuguseid pidu- ja sünnipäevi. Rohkem neid toredamaid. Nendest olemegi kokku pannud ühe toreda infovärava, et Pidupäeval ei leiaks Sa end köögist kartuleid koorimas või õllesid lahti korkimas (nagu tavaliselt), vaid teeksid midagi tõeliselt meeleolukat ja meeldejäävat. Ja kui ise hakkama ei saa või vajad kogenud abikäsi, siis abist ei ütle me kah ära. Aitame!

Eestis on nii palju hirmtoredaid võimalusi teha oma pidupäevast aasta meeldivaim päev, meeldivam isegi kui palgapäev. Loodame, et leiad siit endale igaks peoks mõne idee!

PS Kui oled ise midagi super toredat kogenud, siis ära hoia teadmist vaka all, vaid jaga julgelt sõpradelegi. Näiteks Pidupäeva Facebookis

PIDUPÄEVA MEESKOND

Liina Leiten - arendab ja turundab, kuid ei saa käsi ka müügist eemal hoida.
liina.leiten@aripaev.ee

TAGASISIDE KOOSTÖÖPARTNERITELT ehk SÕNAD, MIS TEEVAD MEIE PÄEVAST PIDUPÄEVA!

Adrenaliin.ee Merle - "julgen öelda, et Pidupäev töötab, teistest lehtedest pole sellest aru saanud.

Laste peojuht Mari - "Aitäh Pidupäevale! Vähemalt pooled mu kunded tulevad läbi teie keskkonna ja ega ma kõiki ei tea, sest vaid osale neist jääb märge külge, et on Pidupäeva kaudu tulnud:-)"

Klaasimari - Mari-Liis "...Ja veel kord ei saa mainimata jätta, et liiklus Pidupäeva lehelt minuni täiest töötab. Tänud!"

TTÜ Muuseum - Mari Luukas "Täname meeldiva koostöö eest ning kodulehe statistika järgi nägime, et reklaam ka toimis! Jätame hea reklaamivõimaluse meelde ning soovime teile lennukat tulevikku!"

Iga päev on pidupäev!


 

 


 

 

 

 

 


 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri