IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

IDEE:Kajakimatk Tallinna lahel

  • Tallinna lahe kajakimatk 18.08.09
Idee kirjeldus
Telefon: +372 5663 2979
E-mail: info[at]360.ee
Koduleht: www.360.ee
Sel algajatele mõeldud kajakimatkal Tallinna kesklinnas aerutame süstadega Tallinna lahel ja tutvume linna ajalooga ning tänapäevaga merelt.

Tallinna lahe kajakimatkal teeme tuuri lahe kõige vaiksemas nurgas ja tutvume linna rohkete sadamatega. Matk sobib hästi õhtul peale tööd mõnusaks mõnetunniseks aktiivseks tegevuseks ning väliskülalistele Tallinnaga tuTallinna lahe kajakimatktvumiseks.

Matk algab Linnahalli juurest, kus teeme aerutamise instruktaaži. Retke esimeses osas aerutame endise Patarei vangla trellide-akende alt läbi. Edasi keerame sisse Lennusadamasse, kus seisavad jäälõhkuja „Suur Tõll“ ja teised ajaloolised laevad. Aerutame ajalooliste laevade kõrval ning uudistame neid merelt. Lennusadamast Paljassaare poole aerutades heidame pilgu Peetri sadamale, Miinisadamale, Hundipea sadamale ja Paljassaare sadamale. Katariina kai juures teeme peatuse ja sirutame selga.

Peale pausi aerutame tagasi Linnahalli suunas ja naudime Tallinnale kuulsust toonud merevaadet – kilukarbivaadet. Enne matka lõppu Linnahalli juures põikame veel sisse Kalasadamasse. Kõikides sadamates räägime sadamate ajaloost, tänapäevast ja tulevikuplaanidest. See on tõeliselt põnev, sest Tallinna ja sadamate ajalugu on vägagi kirju.

  • Raskusaste: Kerge. Sobib algajatele
  • Distants: Aerutame ca 9 km
  • Asukoht: Autoga sõida ümber Linnahalli, Lindaliini kassade  ja Copterline terminali eest mööda.
  • Varustus: Hind sisaldab kajakivarustuse kasutamist, giide.
Küsi lähemalt
IDEE autor:   Seiklusfirma 360 KRAADI
Inimesi: 45
Kestus (tundides): 4
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Aastaaeg: Suvi
Riietus: Vastavalt ilmastikuoludele
Abimehed
Idee teostamisel aitab:
Seiklusfirma 360 KRAADI
Tegijad Inventar Catering Peokoht Catering Peokoht Peokoht Peokoht
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri