IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

13.04 2016

Motivatsiooniüritus on mõiste, mis venib nagu kummipael. See ulatub sauna- ja jämmipidudest kuni tõsiste, meeskonnatööd parandavate sportlike treeninguteni. Ilmselt on sõltuvalt ajast ja kollektiivist need kõik omal ajal õigel kohal. Mida ette võtta kevadperioodil, kui akud tühjad ja tööpõld tundub lõputu? Kuskohast leida helesinist tabletti, mis kolleegidel silmad taas särama panevad? Allpool on valik tegevustest ja kohtadest Eestimaal nii adrenaliinihulludele, kultuurilembestele kui ka vaikselt nokitseda ihkajatele.

Motivatsiooniüritused kevadiseks turgutuseks asukohast sõltumata

No Easy Day – parim kommunikatsiooniprobleeme lahendav meeskonnamäng. Mis tugineb reaalsel elul. Selle meeskonnamänguga on saadud hästi suhtlema  näiteks sellised kriitilised üksused nagu müük ja tootmine . Ehk 2-tunnise meeskonnamängu jooksul hakkavad isegi kõige kinnisemad Eestimaalased ladusalt suhtlema! 

Kuuba stiilis Ladina-Ameerika pidu koos sigarirullimise, kokteilikoolituse ja mõnusa salsatantsuga toob ladina-ameeriklastele omast rõõmu ka kõige väsinumasse eestimaalasesse. 

Seltskonnamängud – tulevad kohale sinna, kus olete teie ja organiseerib just teile sobiva seltskonnamänguga päeva või õhtupooliku, olgu selleks siis Dream Team või Spiooni Akadeemia . Rollimängud aitavad kiiresti tavakeskkonnast väljuda, sest juba riietust valides alustad peomeeleollu sulandumisega. 

Toiduakadeemia ühiskokkamistel ei jää keegi kõrvaltvaatajaks: kõik saavad maitsvate roogade valmistamisel ise kaasa lüüa. Soovi korral saame pakkuda ka meeleolukat võistluse formaati. Grilli ja BBQ meeleolukaid sündmusi oleme juba aastaid korraldanud valitseva Eesti BBQ meistri Tarvo Kullama juhtimisel.  Sel aastal ootab teid uus ja põnev formaat – Aasia stiilis wok toitude valmistamine. Selle käigus saab ühiselt nautida võrratuid maitsekombinatsioone ja leida isegi juurviljadele uutmoodi kasutust. 

Põhja-Eestis

Sagadi mõis - viinakeldri võlu ja valu, Eestimaa Hollywood ja öine metsaretk on vaid mõned näited Sagadis pakutavatest vaba aja programmidest. Programme saab ühildada koolitusega ja lõpetada stiilipeoga või piduliku õhtusöögiga Sagadi härrastemajas.  

Viimsi SPA – on kokku pannud motiveeritud töötaja paketi, et meeskondadele taas sära silma tõmmata. Saab nautida klassikalisi vee- ja saunamõnusid, massaazi ja mõnusat einet. Sama teenust saab nautida ka Saaremaal Grand Rose Spa-s:-)

Lennusadamast tõusid kunagi õhku lennukid. Täna aga teevad Lennusadama töötajad kõik selleks, et ka meeskonnad lendu tõuseksid, olgu selleks meeskonnamäng Jäämurdja kaaperdamine, muuseumi ekspositsiooni nautimine  või hoopis arhitektuurse ime, st keskkonna nautimine! 

LaitseRallyPark tundub esmapilgul olevat justkui meestele ja poistele suunatud. Samas on märgatud, et naised teevad vahel rallirajal hullemaid trikke. Rääkimata võimalusest nautida rallisõitu tõelise rallitaja kõrval – hea võimalus usaldust proovile panna?! 

Ida-Eestis

Kiviõli Seiklusturismi Keskus on sobiv paik adrenaliinihulludele aastaringselt. Kevadel saate trossiga mäenõlvalt laskuda kiirusega 80km/h. See on vaid üks  põnevatest võimalustest. Lisaks on teid ootamas kaasaegsed seminariuumid ja päeva lõpetuseks mõnus saun 

Narva linnus – teist nii põneva ajalooga kohta on raske leida. Tänaseks on Narva linnus ka mõnus seminarikoht, kus peale tööpäeva on võimalik ka põnevaid ajaloolisi tegevusi ette võtta. Kellegil konti ei murra ja igav ka ei hakka

Lõuna-Eestis

Vanaõue Puhkeskus Viljandimaal – Tartu ja Tallinna vahele java asukoht võimaldab korraldada üritust, kust tulijaid nii Lõuna-kui Põhja-Eestist. Võimalus kanuutada, kala püüda, matkata või meeskonnamänge mängida.

Skatetown – rulluisukeskus on suurepärane koht, kus lõõgastuda ja proovida asjatundja juhendusel uut spordiala või lihvida olemasolevat oskust. Koos uue oskuse õppimist mäletatakse laia naeratusega veel pikka aega!

Loodusturism.ee abil saab avastada loodust kas suurvee raftimatkal või hoopis tõukeratta linnatuuril.  Kindel on see, et elamus on vinge! Kuna oleme eelkõige looduslikud olendid ja alles seejärel sotsiaalsed, siis selline motivatsioonipäev aitab olulist tasakaalu saavutada. 

Nõiariik – teid ootab maailma kõige väiksem ja erilisem riik– Uhtjärve Ürgorus asuv Nõiariiki Võrumaal. Siit leiab mitmed võimalusi seminaride ja meeleolukate pide korraldamiseks. Kes siis Walpurgi ööd ei teaks!? Nõiaköök hoolitseb maitsva ja vitamiinidest pakatava kõhutäie eest – kevadel on loodusest ju plaju võtta! Mugavates tubades saab nautida kosutavat und. PS Kevadist linnulaulu ei anna vaiksemaks keerataJ

Lääne-Eestis

Klaara-Manni Puhkekeskuses Pärnumaal  on teil võimalus seigelda nii maa peal kui vees, sest ta asub Pärnu jõe kaldal. Näiteks saate siin kogeda ratsutamist, vibu laskmist või minna hoopis kanuudega kulgema. Päevamuljed ja maailmaasjad saavad paika loksutatud ikka saunalaval. 

Paatsalu Puhkekeskus ootab teid sadamas. Tõsi, sadam ongi kohe kõrval. Mistõttu saab ette võtta erinevaid tegevusi merel alates kajakisõidust kuni paadirallini või maismaal alates sõjamängudest kuni lendtaldriku golfini

Angla Pärandkultuurikeskus Saaremaa kadakate ja tuulikute vahel ootab teid arendama erinevaid käsitööoskusi alates sepikojast kuni leiva valmistamiseni.  

Vaata veel ideid erinevateks pidupäevadeks!

 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri