02.03 2016

Kas te kevadlõhna olete juba tundnud? Või linnulaulu kuulatama jäänud? Igal-juhul on esimesed märgid olemas, et kevad pole enam mägede taga. Sestap on viimane aeg hakata suvepäevade peale mõtlema.

Aga, mida teha, et suvepäevad oleksid kutsuvad ja osalemisprotsent tavapärasest suurem? Ega siin unikaalset “ussirohtu” pakkuda pole. Tavapäraselt on vaja vaadata üle, kellele suvepäevi korraldate? Mis antud hetkel teie ettevõttes aktuaaalne on? Sellest lähtuvalt hea planeerimine pihta hakkabki. Teadamata vastuseid eelpool toodud küsimustele toome välja mõned ideed, mis meid ideeliselt nakatanud on…

Ägedad kohad ja tegevused lähtudes inimeste arvust

Kuni 500 inimest
Mooste mõis Põlvamaal ootab parki suvepäevalisi päevaseks ürituseks. Vihmariski välistab Mooste Folgikoda, kuhu mahub kuni 500 inimest. Tegevusi jagub alates kunstist (MOKS asub sealsamas) kuni fotosessioonide ja viinavabriku ajaloo tundma õppimiseni 

Nelijärvel Puhkekeskus on paljudele kindlasti juba tuntud koht. Kuid Nelijärve areneb sellise hooga, et üllatusi nii tegevuste kui ruumide osas leiavad nii vanad tuttavad, kui uued tulijad 

Vanamõisa Puhkekeskuses Tallinna külje all Sauel on teie kasutuses suur maa-ala, kust leiate avara laululava koos kõrvalrajatistega, grillkoja, laste mänguväljakud, korvpalliplatsi, külakiige ning suure palksaali, mis vähendab ilmariski. Soovi korral korraldatakse suvepäevad teile ka ära!

Tallinkiga Tallinna lahel - põnev alternatiiv on viia suvepäev läbi päevasel väljasõidul Tallinna lahele tavapäraselt Tallinn-Stockholmi liinil kurseerivate laevadega Romantika või Victoria I.  

Järveveere Puhkekeskuses Võrtsjärve ääres saate nautida lisaks tavapärastele suvistele tegevustele kõiki veemõnusid Võrtsjärves või hoopis suures basseinis, aga mitte ainult, vaata ise ...

Toosikannu Puhkekeskuses – saate mürada ja mängida ning soovi korral ka ulukisafarist osa võtta. Mitte Aafrikas, vaid siinsamas RaplamaalJ

Kuni 200 inimest

Ägedad suvepäevad püstkodade keskel Raudsillal - Harjumaal, saate mürada, mängida, aktiivseid või hoopis käelisi tegevusi ette võtta. Päeva saab lõpetada mõnusalt saunas lõõgastudes.

Musketäride suvepäevad Küla Villas - Saku külje all - üks kõigi – kõik ühe eest! See võiks olla kõigi suvepäevade deviisiks. Reeglina just meeskonna sulandumiseks suvepäevi korraldatakse. Küla Villa on seda põhimõtet täiendanud golfipalli-, pantoonide ja heinapalli lahinguga.

Sokka Puhkeskuses - Otepää kuplite vahel ootavad teid telkimis- ja lõkkeplatsid, palliväljakud, lepa- ja söegrillid, suveköök ning suitsuahi, milles mõnus valmistada nii kala kui liha. Lisaks külakiik, järved ja tiigid 

Aktiivne päev Sangaste lossis – mis ei ole ainult imeline arhitektuuriline keskkond, vaid siin on võimalik ette võtta mitmeid põnevaid tegevusi koostöös rukkiküla tegijatega Valgamaal.

Voore Puhkekeskuses Jõgevamaal ootavad teid suured saunad, telkimis-, grillimis- ja sportimisvõimalused 5 ha suurusel territooriumil. Teie käsutuses on välibassein, liivarannaga suur tiik, liivakattega palliplats ja suured muruväljakud.

Aurik Katharina - täiesti teistsugune elamus nautides  aurikuga merereisi, lummavaid vaateid Tallinna vanalinnale. Laevas on erinevad salongid, tantsusaal, baar ja bufee restoran. 

Kuni 80 inimest
Kilplaste Teemapargis - algul saate olla see “tark kilplane”, kes õpib ja arendab ennast, siis panete mõistuse varna ja teete kilplaste tempe ning lõõgastute igapäevastest muredest. Kui jälle tarkust vaja, siis on see kohe varnast võtta Järvamaal.

Tallinna Loomaaias – ei, see ei ole nali. Loomadelt on inimestel palju õppida, olgu see meeskonnatöö, hirmudest lahti saamine või kohanemine uue keskkonna või ilmastikuoludega... Lisaväärtus on garanteeritud. Eriti siis, kui kaasate kohaliku giidi, kes teile tiiru kasvõi terves loomaaias peale teeb või süvenenult ühte liiki käsitleb.

Rahvalik või seikluslik suvepäev Vabaõhumuuseumis -  kumba suvepäeva sa eelistad? Esimesel juhul saab matkata ja käsitööga tegeleda. Teisel juhul on tegemist seiklusmängu ehk aardejahiga eestlaste kombe kohaselt.

Kuni 50 inimest
Suvepäevad Eesti või Soome väikesaartel Sailing.ee-ga - kes ütles, et suvepäevad peavad toimuma murulapil? Miks mitte sõita jahtga mõneks tunniks Tallinna lahele, päevaks Naissaarele või paariks päevaks Soome saarestikku?

Fotojaht Valgeranna seiklusrajal - kaks lõbusat ja põnevat tegevust üheskoos­-  kõrgseiklusradadel turnimine ja lõbus seiklusmäng Pärnumaal!  

Adrenaliinijaht Padise Seikluspargis  - 3tunnine seiklus, mille jooksul läbitakse Padise seiklusraja kõrgseiklus- ja madalseikluselemente ning viiakse läbi meeleolukaid seltskonnamänge Harjumaal.

Ürgne seiklus vibuga Kajamaal  Talinnast vaid 30 min autosõidu kaugusel on teid ootamas lõbus, sportlik ja romantiline päev traditsioonilise vibu, puutumatu loodusega, mis aitab peletada tööväsimust, unustada igapäevaseid pingeid. Eelnevaid oskusi pole vaja, koolitus tehakse professionaalide poolt! 

Kui suvepäevadeks koht olemas, aga sisu vaja juurde – tegutsevad kõikjal Eestis

Kuuba hõnguline pidu sigarirullimise ning kokteilikoolitusega. Kuumade latiinorütmide saatel õpetab ehtne kuubakas tegema kokteile ning tema juhendamisel saate rullida omale ehtsa sigari.

Senses - teeb Teile meeldejääva ürituse kattes laua hea ja paremaga - soovi korral ka selleteemalist koolitust jagades. Tehes seda kõike teisiti, omamoodi, kaldudes kõrvale traditsioonidest ja keerates kõigele peale oma vindi.

Loodusturism.ee – võimalus osa saada professionaalide käe all  tõukeratta või räätsamatkast peamiselt Lõuna-Eestis ning Lätis iga ilmaga. 

Kolm Põrsakest pakuvad maailma kõige lahedamaid teadusetendusi kõikjal Eestis. Suitsu ja pauku saab kohe kindlasti!

Adrenaliin.ee - organiseerib lõbusalt sportliku päeva looduses nii lastele kui täiskasvanutele, pakkudes meeskonnatööd arendavaid seiklusmänge alates motolahingust paintballini välja kõikjal Eestis.

Õrrekese õpituba õpetab teile põnevates töötubades tegevust nii lastele kui täiskasvanutele liites kiiresti seltskondi ja muudab ürituse õhkkonna vabaks ning sundimatuks. 

Seltskonnamängud.ee  lõbusad seltskonnamängud panevad inimesed kiiresti tegutsema ja ühiselt eesmärgini jõudma.

Kalagiid Jarko Jaadla nõudke seda meest oma suvepäevadele ja teie töötajad meenutavad seda korda ka edaspidi :-) Püügiretk kalagiidiga võib muuta teie arvamust tuntud fraasist: "Ühes otsas ussike, teises otsas lollike".

Toiduakadeemia aitab juhendada meeskonnaga ühist toidutegemist  - olgu see siis meelelahutuslikku grill ja BBQ koolitusega või hoopis Tai stiilis wok toitute valmistamisega. 

T-särgi disaini töötuba - iga osaleja saab endale sobiva suurusega valge t-särgi, mida siis kõiksugu erinevate vahenditega omanäoliseks muutma hakkame.

BBQ Catering tuleb sisustama maitsvate roogadega Teie pidupäeva.  Lisaks tunnustatud kokkade poolt valmistatud toitudele, jagavad meie kokad näpunäiteid toidu valmistamise kohta. 

Seiklusfirma 360 KRAADI - korraldavad matku loomavaatlustest kajakimatkadeni või meeskonnamänge, mis aitavad arendada kommunikatsiooni ja meeskonnatööd või hoopis rendivad teile varustust, et saate ise kõik ära korraldada:-)

Vaata veel ideid suvepäevadeks!

Lõbusaid suvepäevi!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri