IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

28.10 2015

Jõulupidu L’Ermitage’s

Heidi Treier, Hotell L'Ermitage

Aasta lõpp on parim aeg, et saada lahti ületöötanud ning liiga vähe kolleegide head seltskonda, maitseid ja muusikat nautinud minast.

Siis ei ahista veel ka uusaastalubadused, mis tihtipeale kipuvad inimest rangematesse piiridesse sundivat, mitte rõõmu tundma ja lihtsalt iga hetke nautima. Keskkonnavahetusest tuleb koosviibimisele kolleegidega hoopis uus energialaeng. Tööpäevad pakuvad ohtralt võimalusi võistelda nii konkurentide kui kolleegidega, mõelda tulevikule, teha analüüse, arvutada ja veelkord arvutada. Rohkem kui jõulupakki vajab iga inimene võimalust sellest kõigest hetkeks põgeneda ja nautida hetke, mis on parasjagu käes, tunda rõõmu inimestest ja asjadest, mis on juba olemas.

Seda paradiisi ei pea otsima kaugelt - Tallinnas Toompuiesteel asuv hotell L’Ermitage oma kahe eriilmelise restoraniga on just see pelgupaik rutiini ja argipäeva eest.

Hotelli uus restoran Katze on põhjamaiselt elegantne söögikoht, mis on oma nime saanud rohelise Kassisaba asumi ajaloost ning oma atmosfäärilt sama kodune ja vaba. Perfektne peoseltskonnale, mis on sama arvukas kui üks suur sõpruskond – restorani mahub kuni viiskümmend inimest.

Õhtusöök Katzes on korraga nii fun dining kui fine dining, samal ajal kui hotelli teine restoran, šikk ja glamuursem L’Ermitage, pakub selgelt fine diningu elamusi. Samuti viiskümmend inimest mahutav restoran on ideaalne koht teie ettevõtte aasta kõige pidulikumaks ja samas ka hedonistlikumaks hetkeks, mis lubab kõigil särada ning samas ka aastalõpusära nautida.

Jõulu- ning aastalõpupidudeks on valmistanud L’Ermitage’i kokad eri- ja buffee menüüd.

Suurematele seltskondadele on võimalik peomeeleolu ja atmosfäär luua ka hotelli konverentsiruumis, kuhu mahub paarkümmend inimest rohkem – või korraldada pidu korraga kahes restoranis!

Kui teie kolleegid elavad Tallinnast väljas, siis pakub L’Ermitage ka peojärgset kodu eemal kodust – hotelli mugavad ja skandinaavialikult stiilsed toad lubavad nautida teenitud minipuhkust puhkusepäevi kulutamata. Luksuslik hommikusöök koos kolleegidega loob hea meeleolu kindlasti pikemaks ajaks kui üks päev!

Sellist toredat jõulupidu saad tellida siit

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri