IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

08.10 2015

Põhjaliku uuenduskuuri läbi teinud Pärnu ESTONIA Resort Hotel & Spa ootab nii era-kui ärikliente laialdaste võimalustega, kus midagi pole paketeeritud. Kõigil on võimalus valida just endale sobilik variant pidupäevaks.

Kõik sõltub peo ideest kas pidulik või ametlik, kas vee- ja saunamõnusid nautlev või pidulikke kostüüme esitlev? See just uue ESTONIA Resort Hotel & Spa võlu ongi, et nii keskkond, kui teenindus annab võimaluse kõigi teemade juures end mugavalt tunda.  Alati ei pea kõike ise organiseerima, näiteks laupäeviti korraldatakse restoranis muusikaga õhtusööke, pimedate õhtute sisustamiseks öiseid spordipidusid, peagi alustatakse aktiivspaa loengutesarjaga, plaanis on pühapäevaseid brunche pidama hakata. 

Restorani NOOT hõrgud võimalused

A’la carte restorani NOOT menüü on inspireeritud modernsest Eesti köögist. Peakoka Rudolf Visnapuu, kokkade kõrgeima auraha Cordon Bleu kandja, menüüvalikusse kuuluvad kohalikud toorained ja hooajalised mereannid. Restoranis on istekohti kuni 250 külastajale, suviti on avatud ka 60kohaline terrass.

Allergikutele, liikumispuudega inimestele  ja lemmikloomadele sobivad toad

Hotellis on 106 kõigi mugavustega hotellituba ning 210 voodikohta. Kõik toad on mittesuitsetajatele ja sobivad allergikutele. Kaks deluxe-tuba on invatoad, pakkudes mugavaid tingimusi ratastoolis kliendile. Majutuse hind sisaldab buffet-hommikusööki hotelli restoranis NOOT ja piiramatu ajaga spaa- ja saunakeskuse külastust. Hotellis on sobivaid tube ka lemmikloomadega külalistele.

Ruumide võimalused: 300 inimesest privaatsete saunadeni

ESTONIA Resort Hotel & Spa konverentsikeskuse suurim saal mahutab kuni 300 inimest. Esimesel korrusel asuva saali laiad uksed avanevad nii keskusesse kui ka siseõue, mis võimaldab ruumis korraldada lisaks suurematele pidudele ja seminaridele ka vastuvõtte, miks mitte auto- ja mootorrattaesitlusi ning ka messe. 259 m2 suuruse saali juurde kuuluvad ka neli sünkroontõlkeruumi.

Neli väiksemat koosolekuruumi mahutavad teatristiilis 28-42 osalejat. Kõik ruumid on varustatud konditsioneeri ja tänapäevaste tehnoloogiliste lahendustega ning neis on avarad aknad ning loomulik päevavalgus. Lisaks on keskuses täisvarustuses köögiga klubiruum, kus on ideaalne viia läbi toidukoolitusi, ühiskokkamisi ning demotoiduvalmistamist. Kokkuleppel saab juhendajaks kutsuda ka hotelli restorani NOOT peakoka Rudolf Visnapuu.

Pisemaid koosolekuid ning pidusid saab edukalt korraldada hotelli privaatsaunas Kadaka klubi, mis mahutab lahedalt 12 inimest. Privaatse rõduga ruumist pääseb otse spaaossa: basseinidesse ning saunakeskuse saunadesse, kuhu kuuluvad näiteks vihaga vihtlemise, soola-, auru- ning suitsusaunad. Korraldada saab ka põnevaid basseinipidusid, kusjuures olemas on võimalused paigutada lava keset basseini. Uus põnev rutiinist väljamurdmise tegevus on allveefotosessioon spaas koos tunnustatud allveefotograaf Egert Kamenikuga.

Soodne asukoht ja tasuta parkimine

ESTONIA Resort Hotel & Spa asub Tallinna ja Riia vahel, Pärnu rannarajoonis, 5-minutilise jalutuskäigu kaugusel rannast ja 15 minuti kaugusel Pärnu kesklinnast. Parkimine hotelli vahetult ümbritsevatel tänavatel on aastaringselt tasuta, vaid suvekuudel kehtib valitud tänavatel tasuline parkimine.

Kohtumiseni  ESTONIA Resort Hotel & Spas!

Ideid saate vaadata siit :-)

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri