IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

11.06 2015

Tallinnast 30-minutilise autosõidu kaugusel asub LaitseRallyPark, kus on ka lastele ja peredele suunatud liikluslinnak (väliala) ja mängudemaja, kus võimalik pere pisematele juba maast madalast õpetada liiklemist läbi mängu.

Sealjuures ei pea ükski täiskasvanu tundma igavust, sest ka neile on mitmeid tegevusi, mis loovad tingimused, et kõigil pereliikmetel on võrdselt lõbus!

Mängudemajas on lisaks erinevatele mängualadele veel kinotuba, juba suurematele ka SlotCar rada (puldiautodega sõitmiseks), Play Station 3 konsoolid (soovi korral saavad sõita korraga kõik pereliikmed) ja eriti populaarne rallisimulaator. Simulaator imiteerib auto-/rallisõitu ja sobib suurepäraselt neile, kes ise veel ei saa või üldse ei tahagi autorooli istuda, kuid kindlasti on sobiv ajaveetmise vahend ka neile, kes autosõiduga täitsa sina-peal.

Liikluslinnakus on masinapark selle suvega ka täienenud... juurde on tulnud lisa juba olemasolevatele elektriautodele ja pedaalkartidele, veel on võimalik sõita jalgratastega, vanematel sõidutada lapsi bensiinimootoril autodega – seda just põhjusel, et kõigil oleks põnev samaaegselt ja vanemad saaksid oma lapsi koos olles ka liiklusteemadel harida – lõbus ja kasulik käsikäes!

Kes peab nõu, kus korraldada oma lapse sünnipäev, siis meil on olemas vahvad sünnipäevapaketid... päris sellised, mida mujalt nii naljalt ei leia. Siinkohal väärivad mainimist kindlasti pakett „Boksipeatused mängudemaja ümber“ ja „Pidžaama möll LaitseRallyPargis“. Siin saab pakettidega tutvuda

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri