IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

08.06 2015

Latiinopidu tõmbab ka eestlase kiirelt käima!

Eva-Maria Eensalu, LatinoPartyMaker.com

Soovite pidu, mis saaks kohe hoo sisse? Siis on latiinopidu just sobilik. Latiinopeol saate lisaks mõnusale meelolule ka uusi teadmisi ning oskusi alates trummimängust kuni salsani.

Pidu võikski alata trummitöötoaga, kus saab õppida Kuuba löökriistu. Võimalik on katsetada erinevaid pille ning töötoa lõpuks suudate esitleda juba ühiselt õpitud muusikapala, selleks eelnevat muusikalist haridust omamata.

Õhtu jooksul saate veel proovida ning ise teha erinevaid Kuuba kokteile või rullida isikliku Kuuba sigarit. Sigari rullimine on äärmiselt unikaalne  – isegi Kuubas jagatakse seda teadmist üliharva, üldjuhul on saab sigari rullimist vaid pealt vaadata. Pidu jätkub tantsurütmis – selgeks saavad lihtsamad salsasammud ja/või DJ tantsib ees ja näitab ette sammud ning osalistele jääb ainult järgitegemise vaev. Tegevusi juhendab Kuubalt pärit DJ ja VDJ (videoDJ) Enrique Fabregas, kelle suurepärane energia ja oskus inimesi kaasa tõmmata ei jäta kedagi külmaks. Lisaks saab tellida suuremaid või väiksemaid latiinobände, salsaorkestrit ning Kuuba tantsijaid. Õhtut juhib Kuuba päritolu õhtujuht. Pidu toimub inglise, vene, soome või rootsi keeles. 

Pidu sobib nii 30 kuni 300 inimesele. Tegevuste jaoks on parim, kui seltskond jääb 70-100 inimeseni. 

Igal juhul on latiinopidu Kuubale omaselt energiline ja lõbus üritus.

Rohkem infot 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri