IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

21.10 2014

Tahad külalistele pakkuda midagi enamat kui lihtsalt laua taga istumist? Ehk võiks olla sööki-jooki, nalja-naeru ja pisut nostalgiatki?

Kõik selle, ja rohkemgi veel, leiad KGB teater-kohvik-muuseumist, mis on täiesti uuel kontseptsioonil põhinev meelelahutus- ja söögikoht Tallinna vanalinnas aadressil Viru tänav 3. Ürituste korraldamine ja sünnipäevade pidamine (max 50 seltsimeest) on meie juures osutunud väga populaarseks. Garanteerime Teile unustamatu äratundmisrõõmu ja “ Vau!“-efekti. Nõukogude aegses soojuses ja valguses võtavad Sind vastu koomikud Miilitsatar Larissa ja Med. õde Imekaunis Vassilissa. Muretsemiseks pole Sul põhjust - kõik on viimse pisiasjani korraldatud -  tule ja ole oma pidupäeval ka ise külaline!

Huumoriprogramm „Viisaastak nelja aastaga!“  koosneb kolmest osast: ringkäik Miilitsatari humoorikate kommentaaride saatel nõukogude elustiili-muusemis, stand-up koomikute Miilitsatari ja Med.õe meelelahutus-show (tervisekontroll, nõukogudepärane meigikursus, fotografeerimine, teekursus, keelekümblus, tantsukursus "Discofeeling", palju lõbusaid lookesi ja väike võistkondlik viktoriin - auhinnad stiiliga sobivad) ja maitsev pidumenüü.Võimalus nautida ka stiiliga sobivaid jooke.

Ajaliselt tuleb arvestada vähemalt 2 tundi programmi jaoks (muuseumituur ja söömine toimuvad programmi käigus) ja peale seda on võimalus üheskoos lõbusalt pidulaua taga ning tantsu lüües aega veeta kella 00.00-ni. Videotega vürtsitatud muusika on loomulikult stiiliga sobiv.

Kuna üritus on tõeline stiilipidu, siis tasub kaaluda ka mõtet soovitada külalistel kanda stiiliga sobivat riietust ja aksessuaare, mis muudab peo veelgi meeleolukamaks.

Kindlasti uuri ka meie kohta käivaid kuulujutte, näiteks siit

Küsimuste puhul on lubatud pöörduda!

Med. õde Imekaunis Vassilissa soovitab: „Võtke naba kaasa, et oleks, mida paigast ära naerda!“

Vaata ka pilte! 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri