IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

08.05 2014

Usun, et emale on vaja eelkõige tähelepanu, st AEGA. Eriti aega, mis oleks rutiinist väljas. Aeg, mil olete emaga koos, teete midagi koos või lihtsalt kuulate teda. Allpool jagame mõningaid ided, mida koos emaga teha, et tegemist oleks erilise päevaga.

Mida teha emadepäeval?

- Pugege hommikul ema kaissu. Mis siis, et olete võib-olla emast peajagu pikem ja endalgi lapsed kasvamas. Lähedus on inimestele ülimalt vajalik. Me pelgame seda sageli välja näidata.

- Minge emaga jalutama - linna või metsa. Metsas on iga ilmaga praegu vapustavalt ilus. Kõik lõhnab ja sirgub. Linnas jalutades nautige näitusesaale, muuseume ja kohvikuid.

- Vaadake koos mõnda põnevat filmi.

- Küpsetage midagi üheskoos midagi eriti maitsvat. Nagu klassikud ütlevad, et kui paksuks minna, siis juba millestki heast.

- Mängige lemmiklauamänge. Reis ümber maailma on ju vana klassika? Male? Väike adrenaliin kulub alati ära!

- Võtke ette külastus fotograafi juurde, et jäädvustada just see hetk. Tõsi, vanemate inimeste fotograafi juurde meelitamine võib-olla keeruline. Jõupingutus on seda väärt, sest vanemad inimesed on piltidel väga kõnekad. PS fotograafidega tasub eelnevalt aeg kokku leppida.

- Seikle emaga Valgeranna Seikluspargis. Emotsiooniderohke seiklus, idülliline Valgerand ja vaikne metsarada. Emadepäeval, 14. mail, külastab lapsele või lastele pileti ostnud ema seiklusparki poole soodsamalt!

- Pikk kallistus on alati abiks:-)

Rõõmsat emadepäeva!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri