IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

12.03 2014

Põnev, lõbus ja võistluslik meeskonnamäng koondab meeskonna läbi mängu tugevalt ühise eesmärgi saavutamisele. Meeskonnamäng aitab tuua välja iga inimese tugevad küljed, iseloomu omaduste ja oskuste erinevused kooskõla ning rõhutab koostegutsemise vajadust.

Olenevalt firmapeost sobivad meeskonnatöö silumiseks kas pigem füüsilise või piduliku iseloomuga meeskonnamäng. Näiteks Spiooni Akadeemia on kergelt füüsilise alatooniga mäng, kus tegevus toimub valdavalt õues ning sobib seega pigem suvepäevadele või suvisele kliendiüritusele. Pidulikuma ürituse puhul sobib siseruumidesse näiteks Mõrvamüsteerium, mida saab siduda piduliku õhtusöögiga.

Meie pakutavad seltskonnamängud on ülesehitatud sellisena, et ürituse keskseteks tegelasteks on üritusel osalejad, mitte aga peojuhid. Mängijatel pannakse nii võitlusvaim, loovus kui meeskondlik tegevus.

Oleme meeskonnamängudega tegelenud juba üle 7.aasta, sestap rääkige teie enda soovidest, mida tahate meeskonnaga saavutada ja meie soovitame teile sobiva mängu.

Mängudest vaata lähemalt Seltskonnamängud.ee

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri