IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

03.03 2014

Mitte, et naistepäeval tehtud komplimendid ja kingitused oleksid kuidagi iseäralikud, aga naistele on ikka meeldinud, kui neid üllatada. Olgu see siis lill, kinkekaart portselani maalima, kutse restorani või hoopis kana Ghana lesknaistele.

Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskuses kehtib 17.märtsini naisseltskondadele ja -kollektiividele soodushind kõikidele argipäevastele matkadele. Broneeri oma seltskonnale tõukekelgu-, uisu- või räätsamatk ja iga teine osaleja matkab 50% soodsamalt! Vaata siia!

Üheskoos spa-sse -  talvest kurnatuna on kõik hoolduse ja paaripäevase lõõgastumise eest tänulikud. Erinevad tervisekeskused pakuvad luksuslikke ja toonust tõstvaid spa-nädalalõppe, aga piisab ka ühest toredast õhtust suve meenutavas spa-s. Näiteks Viimsi SPA-sse 

Maikrahvi restoranis Tallinnas toimub naistepäevaõhtu algusega kell 19.00, mis koosneb hõrgust toidust ja heast muusikast – lavalaudadele tõuseb Uku Suviste, kes kostitab naisi ja nende seltsilisi valikuga oma parimatest lugudest.

Kingi sõbra nimel Ghana lesknaistele kana! See ei ole nali. Kana on väga suureks abiks, et Ghana küla lesknaised saaksid iseseisvalt toime tulla. Kingitus maksab vaid 4.- ja seda on võimalik sõbrale väga lihtsalt teha, saates siit e-mail ja tasudes pangalingi kaudu - maailma paremaks muutmine saab alguse meist endist:-) 

Organiseeri ise pidupäev ja mine sõbrannadega Örrekese koduse kosmeetika õpituppa. Võimalus ise valmistada erineva koostise ja lõhnaga kehakoorijad või kehavõided, põnevate lõhnadega käsitööseepe, huulepalsameid või hoopis jalavannikihistajad. Isetehtud toote saate kaasa ja kohe kodus kasutama hakata 

Väärt kingitusteks on alati raamatud, lillekimp, ehted või šokolaad või lihtsalt üks pikk pai. Me kõik vajame tähelepanu, sõltumata kalendris märgitud kuupäevast. Vahel on hea, kui meile seda meelde tuletatakse:-)

Rõõmsat naistepäeva!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri