IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

13.06 2013

Ühepäevased suvepäevad? Miks mitte? Täna on kõigil kiire. Suvel on vaid loetud nädalavahetused. Pere ja lähedastega koosoldud aeg on alati liiga napp. Ühe päevaga jõuab väga palju teha. Kõige olulisem meeskonna jaoks on koos veedetud kvaliteetaeg töövälises keskkonnas – olgu see veretu vibujaht, kajakimatk või hoopis päev seebikojas üheskoos seepi kokku keetes.

Oluline, et tegevusele järgneks ühiselt vabalt veedetud aeg, kas grillides, tantsu lüües või lihtsalt juttu ajades, et omavahel muljeid vahetada ja nii mõnedki tööjutud "sirgeks rääkida".  Soovitan soojalt 24h suvepäevi, ööd on ju lühikesed ja ööpäevaga jõuab palju.

Toon ühe näite 24h suvepäevast, mida hiljaaegu Pidupäeva FB mängu võitjale Martna lasteaiale korraldasime. Kogunesime reedel kell 14.00, pakkusime kerget lõunasööki, seejärel siirdusime Kajamaa Viburajale õppima ja veretut vibujahti pidama. Metsast tagasi tulles oli meid ootamas õhtusöök. Peale õhtusööki toimus parimate töötajate ja vibujahil osalejate tunnustamine. Seejärel liikus tegevus vabas graafikus – räägiti juttu, käidi saunas või löödi tantsu. Öösel said teravsilmad veel öise laserlaskmisega tegeleda.

Tugevamad jutustajad lõpetasid varahommikul, mil pakuti juba hommikusööki. Seejärel sõitsime Metsanurme külakeskusesse väikesele tuurile ning meeskonnamängule. Kerge pikniku järel  siirdusid õnnelikud, kuid väsinud suvepäevalised koju. Kuuldavasti algas järgmine nädal hoopis teise energiagaJ

Allpool mõned ideed, mida ühepäevastel suvepäevadel ette võtta:

Adrenaliiniotsijatele

Käsitööd armastavale seltskonnale

Looduse nautlejatele

Tantushuvilistele

Kariibi hõnguline pidu, seal, kus just sulle meeldib 

Stiilipeo huvilistele - ideid Kostüümikontorilt

  • Elusta Metsik Lääs - jaga seltskond kauboideks, indiaanlasteks ja saloonitüdrukuteks ning ela oma elu huvitavaks! Pauguta (mängu)püsse ning vaata, kas headus võidab ja üksik mehine kauboi ratsutab filmi lõpul päikeseloojangu suunas...
  • 30. aastad - praegu väga menukas teema, mida saab edasi arendada näiteks Hercule Poirot´ või endise Eesti Vabariigi võtmes.
  • Rahvaste sõprus - jaga seltskond eri rahvusteks ja lase fantaasial voolata. Iga rahvus peaks mõistagi andma oma panuse nii söögilauale kui ka meelelahutusprogrammi.
  • Austin Powersi pidu - kultusfilmi ainetel lustakas ettevõtmine, mida ei piira muu kui piiratud kujutlusvõime.

Veinihuvilistele

Koduveini koolitus koos degustatsiooniga 

Heategijatele

Talgud looduses ELF-ga 


Ilusat ja rõõmsat suve!

 

 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri