IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

09.05 2013

Ema unistuste avastamiseks on mitmeid võimalusi, alustades üheskoos metsa jalutama minemisest või ühisest teatri ja kohviku külastusest. Aktiivselt koosoldud aeg võib avada ka saladuse, millest ema unistab.

Siin mõned ideed emaga ühisteks tegevusteks:

Ühine lauamänguõhtu. Kabe, male. Reis ümber maailma. Miks mitte sukelduda sügavamale laumängude maailma ja soetada emale hoopis toredam nt lugude jutustamise mäng Dixie ja seeläbi teineteist paremini tundma õppida.

Mingem esivanemate rajale, miks mitte A.H. Tammsaare muuseumisse

Ühine rännak ajalukku Paides, Wittensteini Ajakeskuses

Retk loodusesse linde vaatlema. Selleks on parim paik Matsalu. Altmõisa külalistemajas on hea võimalus ühildada linnuvaatlus piduliku õhtusöögi ja ööbimisega lindude rändeteel.

Emadele on ikka ehted meeldinud. Valmista nad sel korral ise. Klaasimari õpitubades on võimalik valmistada imelisi klaasehteid

Ratta ja rongiga Piusa koobastesse. Pesa hotell Põlvas pakub teile rattad ja piknikukorvi kaasa ning vahva reis võib alata.

Haapsalus olles, tasub külastada Iloni Imedemaad, sest kes meist ei oleks üheskoos kasvanud Karlsssoniga. Iloni Imedemaal saab Ilon Wiklandi joonistatud tegelastega uuesti kohtuda.

Saaremaal Angla Pärandkultuurikeskuses on võimalik õppida esivanemate oskusi savikojas,villakojas või pillimeistrikojas.

Üheskoos loomaaeda. Loomaaias on just kevadel huvitav, sest praegu on siin palju loomaemmesid ja neid tuleb aina juurde. Iga päev võib külastaja sattuda tunnistama sündimise imet - poegivad kaljukitsed-mägilambad, oodata on järglasi kulaanidel, miiludel, piisonitel, mõne aja pärast ka buhhaara hirvedel ja näha emaloomade hella hoolitsust oma järglaste eest. Beebiuudistest saab teada siit Eriti hea on loomaaeda külastada hommikul, samas vahel on õhtupoolikul loomaaias huvitavamgi jalutada.

Ühine fotosessioon terve perekonnaga jäädvustamaks toredat päeva.

Veel toredaid võimalusi perega ettevõtmisteks leiab siit

Need on vaid mõned ideed. Üks on kindel - inimese tundma õppimiseks on vaja aega. Ühiselt koos oldud aeg võib anda vastuse küsimusele, millest ema unistab. 

Ilusat emadepäeva!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri