IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

13.12 2012

Oleks ju tore, kui meil oleks jõulude ajal piiramatult aega, et hoolikalt läbi mõelda, mida lähedastele kinkida ... Tegelik elu on sageli teistsugune - jõulukuu on arusaamatul põhjusel hullumeelselt kiire. Aasta alguses lubatu on vaja ilmtingimata ära teha ja sageli jääb 24 tunnist ööpäevas väheseks. Nii olen end leidnud eelviimasel hetkel jõululaupäeva õhtul kaubanduskeskuses klaasistunud pilguga tühje riiuleid vaatamas, meeles vasardamas teadmine, et midagi ju peab kinkima! Stressitase tõuseb ja ainsaks salasooviks on võimalus jõuluaeg kalendrist välja lõigata.

Olukord pole siiski lootusetu. Allpool  on ideede spikker neile, kes jõulude ajal tujust ära ning kingituste hankimise on jätnud viimasele hetkele.  Kirjutatud ideed saab realiseerida kohe või hoopis uuel aastal, kui elu rahulikum ja meel rõõmsam ning elamus on kindlasti kordades suurem, kui häda sunnil soetatud šampoonikomplekt.

JÕULUMEELEOLLU VIIMINE  -  EI MAKSA MIDAGI JA VÕTAB VAID HETKE!

  • Naerata ja Sulle naeratatakse vastu!
  • Ütle „Tere!“ inimestele, kes sulle hommikul vastu tulevad.
  • Uuri luubiga lumehelbeid ja püüa leida kaks sarnast ning proovi seejärel nad toas paberist järgi lõigata.
  • Müra lumes või tee lumeingleid, viska lumme selili maha ja liiguta käsi üles alla ning tõuse ettevaatlikult püsti ning imetle enda kunstiteost.

MÕÕDUKA TASU EEST/VARU POOL PÄEVA!

MÕÕDUKA KULUGA-VÄÄRIKA ELAMUSEGA/ VARU PÄEV või ROHKEM

Rohkem ideid jõuludeks leiad siit 

Pikka meelt ja rahulikku jõuluaega soovides!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri