IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

20.08 2012

Suvi on läbi, sest kooliaasta on taas algamas ning rutiinne elu seab omad reeglid. Kuidas "uut aastat" alustada?

Jagame mõningaid ideid ja mõtteid, mis Pidupäeva tegijad on "omal nahal" proovinud ja/või silma jäänud ja ideena meeldinud. Ühes oleme kindlad - uut aastat tuleb meeldejäävalt alustada...

Mõned mõtted:
- lemmiksöögikohta sööma - oleme kooliaasta alguses sõbrad ja nende lapsed kokku kutsunud ning üheskoos väljas söömas käinud. Sel päeval saab söögikoht valitud laste soovide järgi - mingil põhjusel on selleks olnud kohad, kus head pizzat või hamburgerit pakutakse. Lastel üheskoos lõbus möllata ja täiskasvanutel omavahel suviseid muljeid vahetada ning järelkasvu sirgimist imetleda. Igaüks maksab arved ise:-). Tore koht on Gusto restoran.

- piknik aias või hoopis mererannas - kui ilmb vähegi lubab, siis tasub veel väljas olemist nautida.

- üheskoos loomaaeda - sinnagi võid piknikukorvi kaasa võtta ja end lähedaste/sõprade seltsis mõnusalt tunda. Lisaks Tallinna Loomaaiale on olemas veel toredaid miniloomaaedu, kus pakutakse lisaks loomade imetlemisele/jälgimisele ka grillimisplatsi mõnusaks äraolemiseks. Näiteks Polli miniloomaaaed.

- söögi tegemine - parim viis koos midagi teha - ning pärast üheskoos "keedetud supp" ka ära süüa - seob ja toidab! Kui vajad professionaalide abi, siis "Köök" aitab.

- lauamängu õhtu - seltskonnamängud, peremängud, klassikalised mängud, lastemängud, majandusmängud, strateegiamängud, seiklusmängud, sõjamängud, kaardimängud jne. Kui endal pole, siis teisipäeviti saad osaleda tasuta lauamänguõhtul või saad end varustada uue/põneva lauamänguga, vt lähemalt.

- seikluspark - pane end uue aasta puhul proovile ja tea, et isegi kõige suurem kõrguse kartja on saanud hirmust jagu ning läbinud ka kõige kõrgema raja. Järelikult pole võimetel piire - ainult pead teadma, mida tahad. Seiklusparke on üle mitmeid üle Eesti. Pidupaev.ee teab soovitada Seiklusparki Otepääl ja Viljandimaal Valma Seiklusparki.

Kuidas sina uut aastat oled tähistanud/tahad tähistada?
Kogemuste/unistuste jagajate vahel loosime 31.08 välja võimaluse tähistada uue aasta algust Polli Miniloomaaias (sisaldab loomaaia külastamist kahe perekonnaga + grillimisvõimalust + lastele ponisõitu) ja 4 perepiletit Tallinna Loomaaaeda.

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri