IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

06.03 2012

Saabumas on traditsiooniline naistepäev, mil mehed hordides lillepoodidesse lippavad. Millest naised tegelikult unistavad?

Me, st naised vajame eelkõige tähelepanu, kuidas iganes seda välja ei näidata - hommikukallistusega, peapaitusega, tähelepaneliku kuulamisega või lihtsalt ajaga, mida naisele pühendad (ei loe, kui vaatad samal ajal telekat). Meile ei ole vaja pudrumägesid ja õhulosse.

Loomulikult on veel võimalusi, mis meele rõõmsaks teevad. Eriti tore, kui üllatused juhtuvad naist tabama täiesti juhuslikult, mitte kalendris värvitud punasel pühal. Siin on mõned ideed:

Minge koos spa-sse
Talvest kurnatuna on kõik hoolduse ja paaripäevase lõõgastumise eest tänulikud. Erinevad tervisekeskused pakuvad luksuslikke ja toonust tõstvaid spa-nädalalõppe, aga piisab ka ühest toredast õhtust suve meenutavas spa-s. Miks mitte Kalev SPA-sse või hoopis Toila SPA-sse.

Teatri- või kontserdisaali külastus
Kultuurielamusi ei ole kunagi liiga palju. Niisiis teatri- või kontsertipilet on pea 100% minek. Näiteks ühine külaskäik Viljandisse Ugalasse

Raamat meelte värskendamiseks
Alati hea kingitus. Tasub veidi eeltööd teha, mis teema võiks parasjagu aktuaalne olla. Raamat on ainus kingitus, mida ikka ja jälle avatakse, sestap on tore, kui sa enda head soovid ka raamatu esilehele sisse kirjutad.

Pesupoe kinkekaart
Paljudele naisele meeldib ilus pesu ja seda ei ole kunagi liiga palju. Suurenda üllatust peites pesupoe kinkekaart lillekimbu sisse.

Ehted
Naistes peitub sees väike harakas. Isegi igapäevaselt teksades ringi jooksval naisel lööb tavaliselt ehteid nähes silm särama. Kui sa naist tead ja tunned, siis sa oskad talle ka just õiged ehted välja valida.

Šokolaad
Sellest ei suuda naised reeglina keelduda. Tegelikult on ju suisa teaduslikult tõestatud, et šokolaad on hea tuju tekitaja, miks mitte seda kinkida.

Lilled
Lilledes peitub suur saladus, sest lilledega on võimalik sulatada ka kõige paksem jää. Lilledes on emotsiooni, lõhna ja tähelepanu. Lilli tasub kinkida muidugi ainult siis, kui seda tõesti tahad. Seda ei tohi võtta, kui tüütut kohustust, mis sind eelviimasel tunnil kulmukortsutades supermarketisse sunnib minema. See on tajutav.

Kokkuvõttes vajame lihtsalt rohkem tähelepanu ja hoolivust ning maailm meie sees ja ümber saabki palju paremaks!

Alustagem juba täna, sest iga päev on pidupäev!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri