IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

21.01 2022

Balti Jaama ühistranspordi sõlmpunktis asuv Go Hotel Shnelli pakub seminari- ja peoruume otse Tallinna südames. Koosolekuruumide vahendusplatvorm MySpotit valis just meie ruumid 2019. aastal Eesti ettevõtjate seas kõige populaarsemaks nõupidamiskohaks.

 

Go Shnelli läks esimese pealinna hotellina üle taastuvenergiale, avades hoone katusel päikesepargi, mille võimsus võimaldab katta kuni 80 protsenti hotelli energiavajadusest. Tegu on osaga hotelli üleminekul rohelisele elustiilile. Samuti oleme uudisena uuendamas korruste kaupa oma hotellitube, kuhu on peale meeolukat pidu või väsitavat seminaripäeva mõnus maanduda. Pingutame selleks, et pakkuda oma külalistele veelgi paremat majutus- ja külastuskogemust.

ÜRITUSED GO SHNELLI SEMINARIKESKUSES

Meie juures saab pidada igas vormis ja erisuguseid üritusi - seminar, koolitus, konverents, ärikohtumine, toote-esitlus, privaatpidu, sünnipäev, saunaõhtu jpm. Nii seminari kui peo tarbeks sätime toolid ja lauad just nii, nagu soovite.

Ruumivaliku hulka kuulub suur 70-kohaline seminariruum, kuni 30 inimest mahutav hubane lounge ning Soome saun, mida saab omavahel ühendada. Seminariruumi ja lounge´i maast laeni akendest avaneb kaunis vaade vanalinnale, Shnelli pargile ja Stenbocki majale. Täislahenduse tarbeks pakume juurde majutust ning maitsvat toitlustust hotelli restoranilt Shnelli Resto.

ASUKOHT

Hotellist üle tee on kaunis Snelli park ja iidne Tallinna vanalinn, Raekoja plats jääb vaid 700 m kaugusele. Teisel pool maja asuvad vaid mõneminutilise jalutuskäigu kaugusel pulbitseva melu ja rohkete võimalustega Telliskivi loomelinnak, põnev Proto avastustehas, trendikas Noblessner ja värske ning vanakraamiga Balti Jaama turg. Meie juurde on väga hea ligipääs nii bussi, trammi, trolli kui rongiga.

PARKIMINE

Meie juures saavad külalised tasuta parkida - boonus, mida kesklinnas harva leidub. Eraldi parkimiskohad on ka mootorratastele.

MAJUTUS

Soovi korral saad peale üritust puhkama jääda meie hotelli. Pakume soodsa hinnaga majutust standard, superior ja ruumikates kööginurgaga peretubades. Parasjagu oleme tubades usinalt teostamas oma ajaloo suurimaid renoveerimistöid. Remont küll ei sega majutust, sest teostame töid korruste kaupa ning juba selleks kevadeks saab Go Shnellist kõige värskema ilmega turistiklassi hotell Tallinnas. Vahetame välja ruumide sisustuse ning uuendame valgus- ja värvilahendust. Vanalinna poolsed toad saavad tubadesse pehme vaipkatte ning uue sisu saavad ka vannitoad.

Tule pea sünnipäeva, mõnda olulist tähtpäeva või tule lõõgastu niisama argipäeva muredest! Võta meiega ühendust ning arutame Sinu vajadusi. Uuri lisa ka meie kodulehelt gohotels.ee.

Lingid:

Koduleht: https://gohotels.ee/

http://www.pidupaev.ee/abimees/balti-jaama-privaatsaun

https://seminariruum.eu/location/go-hotel-shnelli-2/

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri