IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

30.12 2021

Udu jäätisebaaris valmib kõige värskem ja naturaalsem käsitööjäätis. Külm udupehme maius valmib otse Sinu silme all ägeda udupilve sees, pakkudes tõelisi maitseelamusi! Mobiilne jäätisebaar vurab ise kliendi juurde ning jäätis valmib sündmusel kohapeal

Udu jäätisebaar- ainulaadne ja esimene Baltikumis.

Oleme välja töötanud enam kui 30 eri maitsega jäätist. Eelistame kohalikke ja hooajalisi koostisosi ning valmistame ka vegan- jäätist. Klientidel on võimalik kokku panna oma maitse-eelistustest lähtuvaid kombinatsioone ning oleme valmis looma spetsiaalse retsepti Teie sündmuse jaoks.

Kasutame jäätise külmutamisel veeldatud lämmastikku, mis jäätise ümber vaatemängulise udupilve tekitab. Veeldatud lämmastiku temperatuur on väga madal (-196C) ja toimib sekunditega, ning muudab jäätises olevad jääkristallid väga väikesteks. Pisikesed jääkristallid tagavad jäätise udupehme struktuuri. 

Töötuba- veeda aega oma lähedastega!

Millal sa viimati jäätist tegid? Nüüd on Sul ja Sinu sõpradel võimalus teha täitsa ise käsitööjäätist. Töötuba on hea võimalus võtta aega oma lähedastele. Pane kokku 8-12ne liikmeline seltskond ja veedke koos üks magus hetk. Töötube viime ka läbi väiksematel sünnipäevadel ja tüdrukuteõhtutel. Kirjuta meile oma ideest!

Kuhu meid kutsuda?

Oleme oma jäätisebaariga käinud täiesti uskumatutes kohtades. Vuranud kohale Naissaarele, et valmistada mererannas värsket käsitööjäätist. Käinud katuseterrassil imelist vaadet nautimas ning päris mitmes pulmas oleme käinud pruutpaari ja külalisi võõrustamas, pakkudes neile unustamatuid hetki meie seltsis. 

Seega, kui ka Sinul on mõni tähtis päev tulekul ja mõtled, kuidas seda veel erilisemaks muuta, siis kirjuta meile. Olgu selleks sünnipäev, pulm, ettevõtte sündmus või suvine aiapidu. 

Esita meile oma sündmuse ja asukohaga väljakutse!

Võta meiega ühendust e-posti aadressil: info@udubaar.ee!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri