IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

02.11 2021

Soovid kinkida endale ja oma lähedastele ainulaadseid elamusi koos parimate kodumaiste veinidega? Veinivilla ootab sind!

 

Villi kingid pudelisse

Esmalt ekskursioon veinikotta ja vajalike töövõtete õppimine. Seejärel lühike loeng koos 5 Veinivilla veini degusteerimisega. Ning siis algab praktiline osa, kus veini pudeldamise ülesanded jagatakse seltskonna vahel ning osalejad saavad ise enda suveniirid pudelisse villida.

Veinivilla poolt on tagatud: vein, pudelid, korgid, kinkekarbid ning vajadusel veini sildid.

Külastust jääb meenutama ise pudeldatud vein Veinivilla kinkekarbis. Villimisele läheb roosa rabarberi vein. Külastuse hind on orienteeruvalt 27 eur /in. Kestus ~1,5h-2h. Sobilik kuni 30 inimese suurustele gruppidele. Palume külastus vähemalt 3 päeva enne kokku leppida telefonil +372 5087 222 või info@veinivilla.ee

Jõulupidu Valgejõe Veinivillas

Rikkalik lõuna või õhtusöök veinitalus koos kõrvale sobitatud kohalike veinidega.

Talugrumee koosneb salatist, pearoast, magustoidust, kohvist ja viiest toidu juurde sobitatud Veinivilla veinist. Võimalusi on ka taimetoitlastele ning veinid on vegani-sõbralikud.

Pakett on sobilik umbes 35le inimesele ning arvestada võib 1-3 tunniga. Orienteeruv hind u 40 eur/in kuid oleneb inimeste arvust, valitud söögist ja veinide arvust.

Kirjelda täpsemalt oma soove kirjutades info@veinivilla.ee või helista 5087222 (Veinimeister Tiina).

Rohkem Veinivillas pakutavate teenuste kohta leiad siit.

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri