IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

27.07 2021

Viljandimaal Võrtsjärve läheduses asub parim koht suvepäevade korraldamise jaoks Eestis - Valma seikluspark. 150 majutuskohaga täiuslik puhkekompleks on orienteeritud konverentside ja seminaride läbiviimiseks suvepäevade raames, sidudes üritusi aktiivsete tegevuste ja seiklustega õhus, maal ja vees.

Valma puhkekompleksi saab rentida peamiselt tervikuna ettevõtete suvepäevade korraldamiseks, laste- ja noortelaagrite ning seminaride ja koolituste läbiviimiseks. Suvel (mai-september) on 150 majutuskohta peamajas ja kämpingutes. Madalhooajal on kuni 70 majutuskohta. Individuaal- ja pereturiste teenindatakse eelbroneeringute alusel puhkekompleksi täituvusest sõltuvatel võimalustel. Peamised tooted ja teenused on firma suvepäevad, koolitused, seminarid, konverentsid, meeskonnatreenigud, lastelaagrid, pulmad, sünnipäevad, kokkutulekud, kliendipäevad, jõulupeod. 

Suvepäevad Valma seikluspargis

Valma seikluspargis saab korraldada meeldejäävad suvepäevad, kus ettevõtte koolitustegevus, seminar või konverents on ühendatud aktiivsete tegevuste ja puhkusega ning see omakorda seotud meeleoluka firmapeoga.

Suvepäevade ajakava näidis:

14.00 - saabumine. majutumine, lipu heiskamine, suvepäevade avakõned

14.30 - lõunasöök värskelt ahjust võetud Võrtsjärve suitsukalaga, tutvumine kohalike oludega, infominutid

15.00 - aktiivsed tegevused: võistlused turniirivõistluste staadionil "Valma olümpia", kuhu kuuluvad Shooting arena, Golf Arena, Game Out Arena, Sumo Arena, Discolf Arena, Basketball Arena, FootPool Arena, Football Arena, Handball Arena, seikluspargi ronimisatraktsioonid, laskumisliinid. Lisaks kiiged, pallimängud, ujumine jne. 

19.00 - rikkalik õhtusöök rootsi lauas

20.00 - suur saun, bassein, tünnisaun, väliujula, muusika laval

21.00 - olümpiamängude autasustamine, meelelahutuslikud tegevused õhtujuhi eestvedamisel

22.00 - hilisõhtune külmlaud, saun, muusika, tants, chill

23.00 - 02.00 ööklubi, baar, piljard

9.00 hommikusöök, puhkamine, tervisesport, ujumine

11.00 check out

Lisainfot leiad siit:

http://www.pidupaev.ee/abimees/valma-seikluspark2

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri