IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

04.04 2018

Kujutle, kui äge oleks oma meeskonnale teatada, et tulemas on seminar, kus õhtu lõpetuseks esineb teile Tanel Padar? Sellised omanäolised lahendused on Kallaste talus võimalikud, kuna Kalju-lava suvekava on täis pikitud üritustest, kus astuvad üles armastatud Eesti artistid.

Jänesed, kitsed ja looklev jõgi pakuvad omajagu silmailu ja muusika hunnikus emotsioone. Seminari või meeskonnaüritust planeerides tuleb alati mõelda sellele, et osalejad tunneksid osavõtust rõõmu. Leidub hulgalaselt artikleid muusika positiivsest mõjust inimese vaimsele ja kehalisele tervisele, seetõttu võib olla kindel, et õhtune kontsert teeb tiimiürituse paari tooni võrra rõõmsamaks ja toredamaks.

Kalju-laval toimuvad suvekuudel nädalasisestel õhtupoolikutel armsad vabaõhuüritused, mida saab hõlpsasti seminari või meeskonnaüritusega siduda. Erinevad organisatsioonid ja ettevõtted on seda võimalust varasematel aastatel korduvalt järgi proovinud ning palju positiivset tagasisidet andnud.

Formaadimõttes töötab kõige paremini ööbimisega väljasõit. Ehk korraldus, kus päeval toimub seminar/koolitus ja õhtul kontsert, pärast mida minnakse sauna või saali juttu puhuma ning järgmisel päeval jätkatakse seminariga või naastakse kohe linna. Kontserdi eel pakume õhtusööki Kalju-laval, mis muudab kontserdikülastuse omamoodi terviklikuks vahepalaks justkui eraldi keskkonnas, kuid samas kuhugi kaugele vaja minna ei ole.

Vähem edukad on olnud üritused, kus üritus lõppeb samal päeval, kuna siis kipuvad kõik kibekiirelt koju kiirustama ning kontserdi ja seltskonna nautimiseks tähelepanu ei jagu. Samas võimaldab selline ürituse ajakava jääda kontserti nautima vaid neil, kes seda ise soovivad ja mõningate juhtudel töötab selline lahendus isegi väga hästi.

Kallaste talus on erineva suuruse ja olemisega seminariruume, mida saab ümber möbleerida vastavalt vajadusele. Varasemalt külastanutele infoks, et 2018 aastast on avatud ka uus seminarisaal saunamajas Heino, kust kõrgelt jõekaldalt avaneb kaunis vaade territooriumile.

Igal juhul tasub planeerida oma seminar või meeskonnaüritus just kontserdi päevale ja nautida kõiki lisavõimalusi, mida see pakub. Kogu organiseerimisprotsessis abistab teid Kallaste talu puhkamisnõustaja, kes muudab korralduse lihtsaks ja mugavaks.

Infot suviste kontserdite kohta leiab SIIT.

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri