IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

07.02 2018

Sõbra- ehk valentinipäev on Eestis jõudsalt kanda kinnitanud. Nii kui jõulupakid poodidest kaovad, asenduvad need šokolaadist südamete ja roosa-punaste kingitustega. Kui läänemaailmas on see tähtpäev suunatud pigem paarikestele, siis Eestis on see rohkem keskendunud sõprusele. Üha enam hinnatakse koos veedetud kvaliteetaega, nii et miks mitte sel aastal sõprade ja kolleegidega sõbrapäeval midagi toredat ette võtta!

Üheks võimaluseks on sõbrapäeva tähistada kontoris – postkast, kuhu lemmikkolleegidele kirjakesi jätta, ühine koogi söömine, temaatiline riietus ja kaunistused. Tundub küll ehk lapsik, kuid toob tööpäeva kindlasti elevust ja rõõmsaid nägusid!

Teine võimalus on sõbrapäeva tähistamine ette võtta natuke suuremalt ja kallima, sõprade või töökaaslastega hoopis tavapärasest keskkonnast välja minna ning midagi uut proovida või lihtsalt väljaspool igapäeva rutiini üksteise seltskonda nautida.

Ideid kuni 25 inimesele

Ideid kuni 50 inimesele

 • Futuruum ootab kõiki põnevuseotsijaid nii Tartus kui Tallinnas futuristlikku sõbrapäeva tähistama!
 • Mihkli-Salu Puhkekeskus Raplamaal pakub võimalust linnakärast põgeneda. Imeilus restaureeritud rehielamu ja leilisaun mõjuvad tõelise eksootikana ning seda vähem kui tunnise autosõidu kaugusel Tallinnast!
 • TiguToit kutsub kõiki toiduhuvilisi kollektiive enda juurde kokanduskursusele! Valige vaid välja rahvusköök ja minge avastage, milliseid imelisi roogasid olete võimelised valmistama!
 • Escape Tartu põgenemistoas on võimalik sõbrapäeva tähistada väikese närvikõdiga! Pärast tubadest pääsemist saate mõnusas lounge’s aega veeta ja head-paremat süüa.
 • Adamson-Ericu muuseumis läheb 12. veebruarist lahti sõbranädal, mille jooksul saavad nii suured kui väikesed kunstisõbrad nutimänge mängida ja näitustega tutvuma!

Ideid kuni 100 inimesele

 • Jaanihanso Ciderhouse ootab omanäolise peoruumi ja imelise käsitöösiidriga nii väiksemaid kui suuremaid gruppe enda juurde mõnusalt aega veetma. Mõnus olemine on garanteeritud!
 • Sõbrapäev Paunküla Heaolukeskus - võtke kamp kokku ning veetke Paunküla Heaolukeskuses üks aktiivne päev ja meeleolukas saunaõhtu!
 • Nipi Mängumaal on võimalik korraldada enneolematu sõbrapäevapidu pere pisematele! Miks pidada kolleegide lapsi meeles vaid jõulude ajal? Üllatage neid seekord juba veebruaris mängumaa külastusega, mis jääb kõigile pikaks ajaks meelde. Või tähistage sõbrapäeva koos terve sõpruskonna väiksemate ja suurematega. Teid ootab labürint, ronimissein, tünnisõit ja palju muud põnevat!
 • Imelise vaatega Al Mare Bowlingus saate veeta lõbusa ja sportliku õhtu nii kolleegide kui sõpradega! Et üritus veel põnevam oleks, saab professionaalse juhendaja abil korraldada ka tõelise bowlingu-võistluse!

Ideid rohkem kui 100 inimesele

 • Fotograaf Kenno Soo korraldab nii suurematele kui väiksematele gruppidele fotosessioone. Korraldage õige kontoris sõbrapäevapidu ja kutsuge elukutselise fotograaf seda jäädvustada, et kõigile lõbus mälestus talletada!
 • Brewery õlleklubi ja vinoteek ootab kõiki tõelisele maitserännakule läbi õlle- ja veinimaailma! Võtke kolleegid-sõbrad kampa ning korraldage sume sõbrapäevaõhtu.
 • Eesti Vabaõhumuuseum on praguste imeliste talveilmadega ideaalne koht, kus kollektiiviga aeg maha võtta ja koos aega veeta! Saab saaniga sõita, maastikumänge mängida ja Kolu kõrtsis ehedat Eesti toitu nautida.
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri