10.03 2017

Ühepäevased suvepäevad? Miks mitte? Täna on kõigil kiire. Suvel on vaid loetud nädalavahetused. Ühe päevaga jõuab palju teha.

Ühepäevased suvepäevad

Kõige olulisem meeskonna jaoks on koos veedetud kvaliteetaeg töövälises keskkonnas – olgu see veretu vibujaht, kajakimatk või hoopis päev seebikojas üheskoos seepi kokku keetes. Oluline, et oleks aeg grillides, tantsu lüües või lihtsalt juttu ajades paremini tuttavaks saada nii mõnedki tööjutud "sirgeks rääkida".  Soovitan soojalt 24h suvepäevi, ööd on ju lühikesed ja ööpäevaga jõuab palju.

Mõned ideed ühepäevasteks suvepäevadeks lähtuvalt huvidest:

Adrenaliinihulludele

Kultuurinautlejatele

Looduse nautlejatele

Gurmaanidele

Heategijatele

Stiilipeo huvilistele

  • Elusta Metsik Lääs - jaga seltskond kauboideks, indiaanlasteks ja saloonitüdrukuteks ning ela oma elu huvitavaks! Pauguta (mängu)püsse ning vaata, kas headus võidab ja üksik mehine kauboi ratsutab filmi lõpul päikeseloojangu suunas...
  • 30. aastad - praegu väga menukas teema, mida saab edasi arendada näiteks Hercule Poirot´ või endise Eesti Vabariigi võtmes.
  • Rahvaste sõprus - jaga seltskond eri rahvusteks ja lase fantaasial voolata. Iga rahvus peaks mõistagi andma oma panuse nii söögilauale kui ka meelelahutusprogrammi.
  • Austin Powersi pidu - kultusfilmi ainetel lustakas ettevõtmine, mida ei piira muu kui piiratud kujutlusvõime.

õmsat suve!


  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri