IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

21.02 2017

Tänase päeva suurim katk, sõltuvus nutiseadmetest, on maad vallutamas. Kuidas hoida klassi koos ja ühises tegevuses, ilma, et nutiseadmed ettevõtmist segaks? Allpool jagame viite soovitust, kuidas aidata klassi ühises tegevuses hoida.

Kuidas hoida klassiekskursioonil lapsed nutiseadmetest eemal?

Seikluspargis ei teki hetkegi aega, et mobiili vaadata. Seal on lihtsalt nii põnev. Adrenaliin möllab. Lapsed saab jagada meeskondadesse ja nad omavahel võistlema sättida. Võistlusmoment ju tiivustab. Kohal on tugevad instruktorid, kes on ka “karud tantsima pannud”, ehk hirmudest on nii mõnedki just seal lahti saanud. Võimalusi selleks Padise Seikluspargis Harjumaal, Valgeranna Seikluspargis Pärnumaal või hoopis Nõmme Seikluspargis Tallinnas.

Naissaarel levi on puudulik, aega täidab merereis, aardejaht või kastiautodega merekindluse avastamine. Nii, et õhtul ei märkagi, et pole telefoniga rääkida saanud. Reisilaev Monica organiseerib kõik teie eest!

Kanuumatk jõgedel. Kes ikka niiväga enda mobiili uputada tahaks. Hea võimalus veel kulgeda ja kevadist tärkamist nautida. Taaskord saab jagada klassi segamini näiteks eesnimetähe või jalanumbri järgi. Et siis kahekeksi kanuul või kaheksakesi hiigelkanuul Eestimaa jõgesid avastada. Näiteks äge kogemus on kahepäevane hiigelkanuumatk Alam-Pedjal Seiklusfirmaga 360 Kraadi

Paintball  – seda adrenaliinirikast seiklust saate korraldada just seal, kus teile kõige enam meeldib. Adrenaliin.ee organiseerib kõik teie eest! Selles mängus pole hetkegi aega mõelda millegle mule, kui vaid sellele, kuidas värvipallide eest põgeneda ja teisi nendega tabada. 

Kaevandusmuuseumis Ida-Virumaal maa-all juba naljalt levi ei leia. Omamoodi motiveeriv on noortel näha, kuidas kaevuri elu välja näeb. Sellest saab nii mõndagi järeldada. 

Võimatu missioon - seiklusmäng, kus proovile pannakse meeskonnatöö, kiire taiplikkus ja lahendustele orienteeritus. More Than Tours organiseerib 

Viking XPRSga Helsingisse Linnanmäki lõbustusparki külastama -  Skandinaavia suurim lõbustuspark on üks Helsingi vaatamisväärsusi. Siin leidub tegevust nii seikluste armastajatele hingematvates kurvides kui ka kõikidele nendele, kes tahavad tunda endas lapsepõlve rõõme. Iga 16nes Linnanmäki käepael on tasuta!

Rohkem ideid klassiekskursioonideks leiate siit!

Juhul, kui teil on vaja peale klassiekskursiooni enda päevast pidupäev teha, siis ideid igaks päevaks leiate siit- Pidupäev.ee 

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri