IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

09.12 2016

Igaüks teab, milleks ja kellele tal just kingitust on vaja teha. Aga, mida kinkida? See on vähemasti meile valmistanud aeg-ajalt ikka “peavalu”. Allpool jagame mõningaid kingiideid, millega ise oleme kokku puutunud ja meile suurt rõõmu on valmistanud. Nende veidi ebatavaliste ideede põhimõtteks on elamus, emotsioon, heategu või rõõm...

Lugemishuvilistele – raamat– ainus kingitus, mida avatakse ikka ja jälle. Vaata näiteks Rahva Raamatu e-poest

Veesõpradele - külaskäik SPA-sse. Miks mitte Viimsi Spasse Strandi Pärnus või hoopis Meresuu Spas Narva-Jõesuus

Adrenaliinihuvilistele  – Ronimisministeeriumi kinkekaart annab võimaluse julgust ja visadust sobival ajal proovida. 

Golfisõpradele  - peale talvist pööripäeva hakkavad päevad jälle pikemaks minema. Seega, kevad pole enam mägede taga. Green Cardi kevadine kursus Niitvälja Golfiväljakul

Loodushuvilistele – jõulumatk räätsadega ja/või uiskudega rabas või hoopis tõukekelgumatk Seiklusfirmaga 360 Kraadi 

Loodusnautija - üllata sõpra või pere ja tule mõnusale väljasõidule Kõrvemaa muinasjutulisse loodusesse. Kõrvemaa Matka- ja Suusakeskus viib Teid mootorsaaniga metsa, vaatlema loodust, tegema ilusaid pilte ja jahtima jälgi ühes lõkkepiknikikuga metsas.  

Potentsiaalsetele kalameestele - kalagiid Jarko Jaadlaga järvejääle - kogemus on näidanud, et püügiretk minuga muudab teie arvamust tuntud fraasist: "Ühes otsas ussike teises otsas lollike".

Loomasõpradele -  Tallinna Loomaaia vaderiks – miks mitte mõne looma toitja olla? 

Hetke nautijatele – fotosessioon SeeSee Fotostuudios. Millal te viimati fotostuudios käisite? Võta see iga-aastaseks traditsiooniks?  

Heategijatele – mõtle laiemalt ja kingi hea tunne südamesse toetades MTÜ Mondo kaudu naiste toimetulekut Ghanas või kooliharidust Afganistanis.

Taevase sära nautijatele – ilutulestik Adreanliin.ee poolt. Soovi korral tuuakse kohale 

Kinkimisrõõm on suurim rõõm. Kink ei pea olema suur ja kallis. Sellest olulisem on tähelepanu ja märkamine. Vahel piisab heast sõnast või soojast käepigistusest. Pakkugem seda rõõmu sagedamini kui kalendritähtpäevi kirjas. Lähtugem kasvõi Pidupäeva lemmiklausest – iga päev on pidupäev!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri