IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

05.10 2016

Pidupäevadeks sobivaid ruume otsides olen omal nahal kogenud, kuidas ebaõnnestunud ruumivalik ähvardab läbi kukutada kogu ürituse või nullida selle loodetud kasuteguri. Samas põnev ruumivalik on andnud üritusele palju juurde. Nii öelda elamuse saamiseks valitakse pidupäevaks enamasti erinevaid kohti, Allpool mõned ägedad peokohad/ideed lähtudes inimeste arvust.

Kuni 45 inimesele

UUS! Tark Bakter aitab sündmuse jäädvustada pudelitesse Tallinna kesklinnas. Nimelt on teil (kuni 12 inimesele) võimalus maailmatasemel pruulikojas meistrite käe all valmistada 300 pudelit päris oma käsitööõlu.   

SeeSee Fotostuudio -  lisaks paljude võimalustega ruumile 20 inimesele on võimalus korraldada ka professionaalne jäädvustamine Tallinna kesklinnas. 

Pidupäev Laululinnu külalistemajas Lääne_Virumaal – kas pole juba nimi kutsuv?  Hubane keskkond kuni 35 inimesele. 

Toiduakadeemia Tallinna kesklinnas ei oota teid vaid maiustama, vaid seda üheskoos ka vaaritama. Parim võimalus omavahel tutvumiseks, sest pärast tuleb ju see kõik üheskoos ka ära süüa:-)

50-100 inimesele

Mihkli-Salu Puhkekeskus Raplamaal ootab head seltskonda, kaminatuld ning hõrke piduroogi  nautima kuni 50 inimest. 

Tõeline nõuka stiilipidu KGB kohvik-muuseumis. Pealkiri ütleb juba ise, millega tegemist. Lisaks stiilipuhtale ruumile ka humoorikas programm 50 inimesele Tallinna kesklinnas. 

UUS! Siniallika Trahter – peokoht Tallinnast vaid 30 km kaugusel pakub hubaseid ruume kaminaga ja maitsvat toitu 60 inimesele

UUS! Müstika Tantsustuudio – lisaks põnevatele tantsushowdele pakuvad ka müstilisi ruume Tallinna kesklinnas kuni 100 inimesele.  

Müüa luksuslik SPA – tegelikult ka! Tallinn Viimsi SPA rendib terve keskuse teile pidupäevaks, mahutab 100 inimest. 

Rohkem, kui 100 inimesele

Pidupäev troopikas – kõlab ju kutsuvalt? Tallinna Botaanikaaed ootab teid mitmete võimalustega, millest suurimasse ruumi mahub 120 inimest. 

Toosikannu Puhkekeskus on nii rikkalikke võimalustega peokoht, kus leiab mõnusa olemise nii väiksem, kui 120 inimesega seltskond. Lisaks mitmeid atraktiivseid võimalusi alates loomasafarist kuni ATV safarini. 

Lustivere Külaselts ootab kõiki, kes Tartu ja Tallinna vahel tahavad korraldada pidupäeva kuni 170 inimesele. Ruum on suur ja võimalusi palju. 

Järveveere Puhkekeskus Võrtsjärve ääres mahutab kuni 200 inimest. Lisaks ägedale peokohale on pakkuda laia valikut aktiivseks tegevuseks või hoopis lõõgastuseks.  

UUS! Eesti Kaevandusmuuseum  - maa alla polegi vaja minna! Kenasti renoveeritud rikastusvabrik ootab teid unikaalsete ruumidega 300 inimesele 

Vaata veel ägedaid peokohti!  Saad valida inimeste arvu, piirkonna, toitlustamise ja majutuse järgi:-)

Ilusat pidupäeva!

  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri