Kuvatud 1-5  /  Kokku 6
1 2 »
Kohvik Rukis

Kohvik Rukis

Abimees aitab: Peokoht Toitlustamine Kondiiter
Kohvik Rukis õhk on suminast soe, maitsed maalähedased ja meeled meelad ning magusad. Siin leiab kõike, et hingel hubane oleks, sest kondiiter, pagar ja köök käivad käsikäes. Päev läbi saab kõhtu kosutada, kohvitada kui ka koogikogu katsetada.
Hotell Wironia

Hotell Wironia

Abimees aitab: Peokoht Toitlustamine Kondiiter Seminariruum
Hubane ja kaasaegne Wironia hotell ootab teid Jõhvi kesklinnas. Siin saate korraldada erinevaid kohtumisi ja pidupäevi lobby baaris, Pubi@Starkhouses või soliidsemas restoranis, privaatses seminariruumis. Öömajale saab jääda 45 inimest.
Kohvik – restoran – terrass Katharinenthal

Kohvik – restoran – terrass Katharinenthal

Abimees aitab: Peokoht Seminariruum Toitlustamine Kondiiter
Ajalooline kohvik – restoran – terrass Katharinenthal ootab teid Luigetiigi ääres, Kadrioru lossi Lilleaia vahetus läheduses. Broneeri laud kohvikus, restoranis või suviselt mõnusal terrassil.
Clara käsitöötordid ja küpsetised

Clara käsitöötordid ja küpsetised

Abimees aitab: Kondiiter
Clara käsitööna valminud tordid ja koogid muudavad iga Sinu peolaua pidulikuks ja meeldejäävaks. Meie tootevalikust leiab sobiva kondiitritoote igaks sündmuseks. Clara tordid toodetakse Tartus Eesti Leivatööstuses.
Saku Mõis

Saku Mõis

Abimees aitab: Peokoht Toitlustamine Kondiiter Majutus
Saku mõis on ideaalne koht pulmade, erinevate pidustuste ning tähtsündmuste pidamiseks. Mõisa uhkuseks on klassitsistlikus stiilis ballisaal, mis mahutab kuni 150 külalist, lisaks saab siin toitlustada ja majutada. Soovi korral organiseeritakse üritus teie eest.
Kuvatud 1-5  /  Kokku 6
1 2 »
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri