Kuvatud 1-5  /  Kokku 244
1 2 3 4 5 6 7 »
Meresuu Spa & Hotel

Meresuu Spa & Hotel

Abimees aitab: Peokoht Seminariruum Majutus Toitlustamine
Meresuu Spa & Hotel 's on 109 pisidetailideni läbimõeldud keskkonnasäästlikku tuba. Restoran Meloodia, spa vee- ja saunakeskusega ning 4 konverentsiruumi. Akna taga vaikselt loksuvad merelained kannavad eemale argimuredest ja annavad unistustele tiivad.
Leiger Ravimuda Salong

Leiger Ravimuda Salong

Abimees aitab: Seminariruum Peokoht
OÜ Leiger on nime saanud Hiiumaa vägilase Leiger järgi. Kuna vägilane kehastab jõudu, sitkust ja tervist. Seda kõike tahame teiega jagada. Lisaks on meil hubane puhketuba, kus saate privaatselt nautida koosolemist 10 inimesega.
Aidapeosaal

Aidapeosaal

Abimees aitab: Peokoht Toitlustamine Seminariruum
Aidapeosaal ootab teid vaid viie minuti tee kaugusel TartustKülitse ait on miljööväärtuslik pika ajalooga maja. Peosaali mahutavus on 100 inimest ja suurus 150 m². Saali kaunistab 5 m³ suurune maakivist kamin. Mööbel on ehedas talustiilis.
Perona Bowling

Perona Bowling

Abimees aitab: Peokoht Toitlustamine
Juba rohkem kui 15 aastat bowlingusõpradele avatud olnud Perona Bowling on 12 bowlingurajaga üks suurematest bowlingusaalidest Eestis. Meie bowlingurajad on toodetud USA firma Brunswick poolt.
Lottemaa Jõulumaa

Lottemaa Jõulumaa

Abimees aitab: Peokoht
Leiutajateküla on muutunud talviseks muinasjutumaaks. Külaelanikud on kaunistanud oma kodud, aiad ja metsarajad ning etendavad külastajatele toredaid ja üllatusterohkeid jõulunäidendeid.
Kuvatud 1-5  /  Kokku 244
1 2 3 4 5 6 7 »
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri