Abimees:Von Stackelberg Hotel Tallinn

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Toitlustamine Toitlustamine Seminariruum Seminariruum
Aadress: Toompuiestee 23, Tallinn
Telefon: +372 660 0705
E-mail: events.vsh[at]uhotelsgroup.com
Koduleht: vonstackelberghotel.com
Von Stackelberg Hotel Tallinn, 1874. aastal algselt ühe saksa aadliku eramuks ehitatud hoone, asub Toompea jalamil – vaid paari sammu kaugusel Toompea lossist ja Nevski katedraalist.

Von Stackelberg Hotel Tallinn

Hotelli konverentsikeskuses on kokku 4 erinevat ruumi. Suurim saal Tõllakuur mahutab kuni 100 inimest. Saali suured aknad ja klaasist lükanduks lubavad sisse loomulikku päevavalgust kui ka autosid/ mootorrattaid vms tehnikat, olles ideaalseks kohaks tavapärasest veidi teistsuguse õhustikuga konverentsi või vastuvõtu korraldamiseks.  Unikaalse atmosfääriga siseõu on ümbritsetud kolmest küljest endise von Stackelbergi valduste ajalooliste hoonetega ja neljandast küljest valduste endiste tallidega. Lisaks sellele on hotellis õdus Zen SPA ja samuti ka elegantne restoran Emmeline & Otto, kus korraldada erilist sünnipäeva-, kontori- ja pulmapidu või ärilõunat. Emmeline & Otto mahutab kuni 100 külalist.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Unikaalse atmosfääriga siseõu on ümbritsetud kolmest küljest endise von Stackelbergi valduste ajalooliste hoonetega ja neljandast küljest valduste endiste tallidega. Lisaks sellele on hotellis õdus Zen SPA ja samuti ka elegantne restoran Emmeline & Otto, kus korraldada erilist sünnipäeva-, kontori- ja pulmapidu või ärilõunat. Emmeline & Otto mahutab kuni 100 külalist.
Abimehe ideed
Firma- ja erapeod von Stackelberg Hotell Tallinnas Firma- ja erapeod von Stackelberg Hotell Tallinnas
Seminarid ja koolitused von Stackelberg Hotell Tallinnas Seminarid ja koolitused von Stackelberg Hotell Tallinnas
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri