Abimees:Viisnurga Puhkemajad

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Majutus Majutus Toitlustamine Toitlustamine
Aadress: Uulu küla, Tahkuranna vald,Pärnumaa
Telefon: +372 5557 5831
E-mail: info[at]viisnurgapuhkemajad.ee
Koduleht: www.viisnurgapuhkemajad.ee
Viisnurga Puhkemajad asuvad 1,3 hektarilisel kinnistul Pärnu lahe kõrgel kaldapealsel, mis asub Uulu rannamännikute kaitsealal. Väikese jalutuskäigu kaugusel asub meri ja Uulu kanal. Pärnu kesklinn on 10km kaugusel.

Viisnurga Puhkemajad

Viisnurga Puhkemajade nime all peitub kunagine 1975. aastal ehitatud Viisnurga Suusavabriku puhkekompleks, mida kutsuti sel ajal Viisnurga Saunaks. Tänaseks on kompleks täielikult renoveeritud, endiseid „kuldaegu“ meenutavad ainult majade eripärased kujud. 

Peamaja avar kaminasaal sobib koosviibimiste ja ürituse korraldamiseks kuni 45-le inimesele. Peamaja ees on suur terrass koos välibasseiniga, kus on hea suvel mõnusalt aega veeta. Peamajas on üheksa kahekohalist numbrituba. Kõikides tubades on miniköök koos vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum duššiga ja WiFi ühendus. Ühes numbritoas on lisaks saun ja kahes numbritoas mullivann. 

Saunamaja sobib 20-30 liikmelistele seltskondadele. Saunamajas asuvad peoruum pika lauaga, kaminruum, kaks sauna (elektri- ja puuküttega saun), aastaringseks kasutamiseks välibassein, riietusruum, väike baarinurk vajalike toidu- ja jooginõudega, tualettruum.

Valgustusega ja stiilse väligrilliga grillimaja asub saunamaja kõrval. Saunamaja kasutajatel on võimalik grillimaja kasutada ilma lisatasuta ning eelnevalt broneerimata. Grillimajas on olemas grillid koos vajalike grillimistarvikutega, kaasa tuleks võtta grillsüsi ja süütevedelik, kuna neid kohapeal ei ole.

 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 45
Piirkond: Pärnumaa
Lisainfo: Peamaja mahutab kuni 45, saunamaja 30 inimest.
Abimehe ideed
Pidupäev Viisnurga Puhkemajades Pärnumaal Pidupäev Viisnurga Puhkemajades Pärnumaal
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri