IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Vibulahing

  • Vibulahing (Archery Tag)
Abimees aitab: Mängud Mängud Peokoht Peokoht
Telefon: 5912 3999
E-mail: info[at]vibulahing.ee
Koduleht: vibulahing.ee/
Vibulahing pakub võimalust veeta sportliku vaba aega ja arendada end uutest külgedest, tegevus on jõukohane igas vanuses inimestele ja ei nõua erioskusi. Mängule eelneb piisav koolitus, et kõik võiksid tunda end mängus turvaliselt ja juba pädevate vibulaskjatena. Ideaalne võimalus veeta uutmoodi lõbusat aega näiteks sõprade ja töökaaslastega.

Uus seiklusmäng, kus mängimiseks kasutatakse sportvibu ja vibunooli, mille otstes on spetsiaalsed pehmendused, lisaks kasutatakse ka kaitsemaski.Lahing toimub kindlaksmääratud tsoonides kahe grupi mängijate vahel. Mängu võitmiseks on kaks võimalust. Tabada vastas meeskonna mängijaid ja - või lasta mängus olevaid märklaudu. Mõlemal juhul on võimalus lahing võita. Mängida saab nii vabas õhus, kui ka suuremates spordisaalides.

Vibulahing pakub võimalust veeta sportliku vaba aegaja arendada end uutest külgedest, tegevus on jõukohane igas vanuses inimestele ja ei nõua erioskusi. Mängule eelneb piisav koolitus, et kõik võiksid tunda end mängus turvaliselt ja juba pädevate vibulaskjatena.Ideaalne võimalus veeta uutmoodi lõbusat aega näiteks sõprade ja töökaaslastega.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 200
Abimehe ideed
Seiklusterohke vibulahing Seiklusterohke vibulahing
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri