IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Veski spordi-ja puhkekeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Pilkuse, Otepää vald, Valgamaa
Telefon: +372 528 5159
E-mail: veski[at]tartusport.ee
Koduleht: tartusport.ee
Veski spordi- ja puhkekeskus asub Valgamaal Otepää vallas Pilkuse külas Kaarna järve ääres looduskaunis kohas. Taskukohane majutuspaik ja mõnus kokkutulekute pidamise koht on avatud aastaringselt!

Veski spordi-ja puhkekeskus pakub teile järgmisi võiamlusi:

1. Aastatepikkune kogemus. Meil on korraldatud mitmeid suvepäevi ja kokkutulekuid. Meile ei ole mitte ükski üritus liiga keeruline! 

2. Sport ja vabaaja veetmine. Kohapeal saab vastavalt hooajale kas ujuda Kaarna järves, jalutada või joosta metsas, teha lõket, sõita kanuudega või paadiga, mängida erinevaid pallimänge või hullata mänguväljakul. Talvel ajame sisse 3 km pikkuse suusaraja ja kui järvejää lubab, siis saab uisutada siledal jääl. Territooriumil on liivakattega rannavõrkpalliväljak, kunstmurukattega palliplats, looduslik jalgpalliväljak ja suur varjualune erinevate tegevuste läbiviimiseks. Mainimata ei saa jätta ka sauna! Veski saun on kuulutatud mitmel aastal Saunamaratoni "KUUM SAUN" tiitliga!  Koostöös Loodusturism OÜ-ga pakume erinevaid seiklustegevusi ja meeskonnatöökoolitusi. 

3. Kvaliteetne toitlustus. Teeme mitmendat aastat koostööd Stelsi Cateringiga. Meilt saab tellida nii maitsvaid hommiku-, kui ka lõuna-ja õhtusööke taskukohaste hindadega. Stelsi Cateringil on pikaajalised kogemused toitlustamise korraldamisega firmaüritustel, erinevatel kokkutulekutel ja pidudel ning noortelaagrites ja koolireisidel. Veski köök on tuntud oma maitsvate toitude poolest! 

4. Otepää lähedus. Talvepealinnana tuntud Otepää on tore paik ka igal muul aastaajal külastamiseks. Piirkonnas on väga palju erinevaid kohti mida külastada, olgu selleks siis silmaringi laiendamine, sügavam ajaloohuvi või sportlikku tegevuse otsimine!  Veski keskus asub 2 km kaugusel Otepääst. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 100
Piirkond: Valgamaa
Lisainfo: Kaminasaal mahutab kuni 50 inimest. Õuealal katuseall saab pidutseda kuni 100 inimest.
Abimehe ideed
Soodsaim pidupäev Otepääl Soodsaim pidupäev Otepääl
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri