Abimees:Vapiano Tartu

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Kvartali keskus, Riia 2
Telefon: +372 5661 7117
E-mail: tartu[at]vapiano.ee
Koduleht: www.vapiano.ee
Vapianode pikad tammelauad kutsuvad suhtlema – sõpradega, perega või lihtsalt teiste külastajatega. Lihtne on suhelda heas seltskonnas, kus kõik jutustavad, naeravad ja mõistagi naudivad head toitu.

Vapiano Tartu

Pasta, pizza, eelroad ja salatid tellitakse otse kokkadelt Vapiano keskel asuvatest üksiklettidest. Kokad valmistavad kõik road tellimuse järgi otse külastajate ees. Kõigil on võimalik saada oma toit isiklike eelistuste kohaselt. Luua on võimalik oma lemmikroogi, mida saab seejärel enda maitsele kohandada. Laudadel olevad maitsetaimede potid ja värsked maitsetaimed ei ole ainult kaunistuseks, vaid ka igale roale väärilise maitse lisamiseks.

Külastajad, kes soovivad pärast toitu nautida kohvi või jooke, võivad liikuda lauast baari või mugavasse salongi. Kaardipõhise süsteemi abil toimub maksmine kõigi ostetud toitude eest vastuvõtulauas, kui klient on valmis lahkuma.

Chi va piano, va sano e va lontano - Itaalia vanasõna, mis tähendab "Kui võtad elu kergelt ja rahulikult, elad kauem ja tervemalt”. Kõigis maailma linnades jagavad meie rahulikus miljöös kohtuvad inimesed ühte tähtsat omadust: armastus elu vastu ning spontaanse ja tõelise sõpruse jagamine.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Tartumaa
Lisainfo: Põneva itaalia köögiga peokoht - keskond kus levib hea tuju:-)
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri