Abimees:Vapiano Solaris

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Solaris Keskus, Estonia pst. 9
Telefon: +372 628 5999
E-mail: solaris[at]vapiano.ee
Koduleht: www.vapiano.ee
Kõigis maailma linnades jagavad meie rahulikus miljöös kohtuvad inimesed ühte tähtsat omadust: armastus elu vastu ning spontaanse ja tõelise sõpruse jagamine.

Vapiano Solaris

Vapianode pikad tammelauad kutsuvad suhtlema – sõpradega, perega või lihtsalt teiste külastajatega. Lihtne on suhelda heas seltskonnas, kus kõik jutustavad, naeravad ja mõistagi naudivad head toitu.

Pasta, pizza, eelroad ja salatid tellitakse otse kokkadelt Vapiano keskel asuvatest üksiklettidest. Kokad valmistavad kõik road tellimuse järgi otse külastajate ees. Kõigil on võimalik saada oma toit isiklike eelistuste kohaselt. Luua on võimalik oma lemmikroogi, mida saab seejärel enda maitsele kohandada. Laudadel olevad maitsetaimede potid ja värsked maitsetaimed ei ole ainult kaunistuseks, vaid ka igale roale väärilise maitse lisamiseks.

Külastajad, kes soovivad pärast toitu nautida kohvi või jooke, võivad liikuda lauast baari või mugavasse salongi. Kaardipõhise süsteemi abil toimub maksmine kõigi ostetud toitude eest vastuvõtulauas, kui klient on valmis lahkuma.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Harjumaa, Tallinn
Lisainfo: Hea ligipäsetavusega itaaalia köögiga peokoht Tallinna kesklinnas
Abimehe ideed
Pidupäev itaalia toiduga Pidupäev itaalia toiduga
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri