Abimees:Ukuaru kohvik

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Männimäe tee 28 Viljandi
Telefon: +372 502 8557
E-mail: info[at]ukuarukohvik.ee
Koduleht: ukuarukohvik.ee
Ukuaru kohvik on mõnus ja hubane koht Viljandis, kus lisaks maitsvatele lõunasöökidele saab korraldada erinevaid pidupäevi ja pakub ka catering teenust.

Miks Ukuaru kohvik?

Teid ootab erimenüü ka neile, kes on võtnud eesmärgiks kaalunumbrit parandada. Menüü on spetsiaalselt välja töötatud koos FITLAP spetsialistega. FITLAP on ainulaadne veebipõhine toitumisnõustamise teenus, mis sisaldab personaalset toitumiskava, pere toitumiskava, ostunimekirja ja mitmeid teisi kehakaalu kontrolli all hoidmist hõlbustavaid võimalusi.

Ukuaru kohvik pakub ka võimalust tulla oma sõprade/äripartnerite/kolleegidega lõunale. Reserveerime ja katame Teile laua ning meie sõbralik teenindaja serveerib toidu ja joogid.

Ukuaru kohvikust on võimalik tellida toitlustus(catering) teenust, reserveerida ruume erinevateks üritusteks (peied, sünnipäevad, juubelid jms). Aitame Teid ka peokorraldusega (õhtujuhi või elavamuusika leidmisega)! Kindlasti pea meeles, et Ukuaru kohvik pakub ka toitude valmistamist ja teenindamist väljaspool kohvikut!

Ukuaru kohvik koosneb kahest ruumist, mida on võimalik üksteisest eraldada. Seega on olemas võimalus ka kõige kiiremal ajal olla privaatselt just oma valitud seltskonnaga. Olgu siis koosistumise põhjuseks peielauad, koosviibimine sõprade/äripartnerit/ kolleegidega või mingi muu pidustus. Ukuaru kohviku ruume on võimalik lisaks päevastele üritustele reserveerida ka õhtuteks ja nädalavahetusteks ning oleme valmis pakkuma Sulle ürituse korraldamise teenust ka väljaspool meie kohvikuruume.

Ukuaru kohvik teeb koostööd nii Ukuaru Küpsetisekojaga ja KO-KO kohvikuga, seega saab meie juurest osta igapäev värskelt küpsetatud pirukaid, saiakesi ja kooke ning on võimalus ette tellida leibu, torte ja kooke – just Teile meeldiva maitse ja kujundusega.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Viljandimaa
Lisainfo: Ukuaru kohvik koosneb kahest ruumist, mida on võimalik üksteisest eraldada. Seega on olemas võimalus ka kõige kiiremal ajal olla privaatselt just oma valitud seltskonnaga.
Abimehe ideed
Pidupäev Ukuaru kohvikus Viljandis Pidupäev Ukuaru kohvikus Viljandis
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri