IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Udu jäätisebaar

Abimees aitab: Tegijad Tegijad Catering Catering Peokoht Peokoht
Aadress: Telliskivi 62, Tallinn
Telefon: +372 5563 4824
E-mail: info[at]udubaar.ee
Koduleht: udubaar.ee
Udu jäätisebaaris valmib kõige värskem ja naturaalsem käsitööjäätis. Külm udupehme maius valmib otse Sinu silme all ägeda udupilve sees, pakkudes tõelist maitseelamust! Mobiilne jäätisebaar tuleb ise kliendi juurde ning jäätis valmib kohapeal.

Udu jäätisebaar- ainulaadne ja esimene Baltikumis.

Oleme välja töötanud enam kui 30 eri maitsega jäätist. Eelistame kohalikke ja hooajalisi koostisosi ning valmistame ka vegan- jäätist. Klientidel on võimalik kokku panna oma maitse-eelistustest lähtuvaid kombinatsioone ning oleme valmis looma spetsiaalse retsepti Teie sündmuse jaoks.

Kasutame jäätise külmutamisel veeldatud lämmastikku, mis jäätise ümber vaatemängulise udupilve tekitab. Veeldatud lämmastiku temperatuur on väga madal (-196C) ja toimib sekunditega, ning muudab jäätises olevad jääkristallid väga väikesteks. Pisikesed jääkristallid tagavad jäätise udupehme struktuuri.

Kuhu meid kutsuda?

Kutsu jäätisebaar kuhu soovid: ettevõtte sündmusele, sünnipäevale, pulma, jõulupeole või suvisele aiapeole. Lisaks korraldame ka töötubasid. Kutsu sõbrad kokku ja valmistage ise jäätist. Rõõmusta ennast ja oma lähedasi! Kirjuta info@udubaar.ee ja naudi udupehmeid hetki koos meiega. ????

Küsi lähemalt
Võimalused
Lisainfo: Udu jäätisebaar tuleb sinna, kus toimub teie pidupäev! Ainult andke endast märku ja valige maitsed välja!
Abimehe ideed
Udu jäätisebaar kirsiks teie pidupäevale Udu jäätisebaar kirsiks teie pidupäevale
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri