IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Toosikannu Puhkekeskus

  • TOOSIKANNU
Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Catering Catering
Aadress: Jõeküla, Türi vald, Järvamaa
Telefon: +372 5694 5364
E-mail: info[at]toosikannu.ee
Koduleht: www.toosikannu.ee
Toosikannu Puhkekeskus on ideaalne peokoht nii suurematele, kui ka väiksematele seltskondadele. Avaral territooriumil on palju ruumi erinevateks tegevusteks nii siseruumides kui väljas.

Aktiivsed tegevused Toosikannus

ATV matkad, mootorsaani matkad, jahilaskmine, kuuliaskmine, laskesimulaatori kasutus, vibulaskmine, kanuusõit, loomavaatlusmatkad, fotovarjes pildistamine, räätsamatkad rabas ning orienteerumine. Lisaks pakume seminariruume, majutust, toitlustamist.  Meil on mitmeid lõõgastust pakkuvaid saunu: soome-, vene- ja suitsusaun, kümblustünnid. Aitame korraldada teie sündmust algusest lõpuni. Lastele on mänguväljak liivakasti, kiigede ja liumäega.

Toosikannu Puhkekeskuses on suvisel ajal voodikohti kuni 232-le, piiramatu telkimisala ning palju erinevaid võimalusi meelelahutuseks ja aktiivseks puhkuseks. Siseruumides oleme võimelised talvisel ajal toitlustustama kuni 120 inimest. Kõik pakutavad toidud valmivad kohapeal. Toosikannu külaliste lemmikroad on hõrgutavad ulukipraed. 

Avaralt territooriumilt leiad peamaja, aidamaja, laagrimaja, kämpingud, grillmaja, grillkoja, bändilava. Järve kaldal on saunamaja, saare saun ja suitsusaun. Põhikompleksist 4,5 km eemal on privaatsust pakkuv Ale-Sepa puhkekompleks.

Peamaja esimesel korrusel on suur peosaal, jahisaal ja elektri kerisega soome saun. Peamaja juures on olemas ka kümblustünn. Peamaja teisel korrusel on 14 tuba, kokku kuni 52 voodikohta. Üheksa tuba on kõigi mugavustega, viies toas ööbijatele asuvad dušš ja WC koridoris. 

Aidamaja on peamaja kõrval. Esimesel korrusel on viis tuba, kokku kuni 18 voodikohta. Toad on kõigi mugavustega (dušš, WC, TV ja külmik).Üks tuba on ehitatud vastavalt erivajadustega inimestele. Teisel korrusel asub seminarisaal, kus on kohti kuni 70le inimesele. 

Laagrimajas on 72 voodikohta kahekordsete naridega. Laagrimajas ööbijatele on pesemisvõimalused ja WC kõrval asuvas pesemismajas.

Viis kämpingut asuvad privaatselt, teistest hoonetest eraldi. Kolmes kämpingus on kolm kahekordset nari ning kahes kämpingus üks lai voodi ja üks kahekordne nari. Kokku on kämpingutes 26 kohta. Pesemisvõimalused ja WC on pesemismajas.

Grillmaja - veekogu ääres asuv suur katusealune grillmaja on ideaalne suvepäevade välitoitlustustuseks ja ajaveetmiseks. Istekohti on 150le inimesele ja piisavalt jääb ruumi ka  tantsuplatsile. Majas on bändilava, baar ja helitehnika. Grillmaja küljed on kaetud kardinatega, mida saab hea ilma korral üles tõsta. Jaheda ilma korral aitab grillmajas õiget peotemperatuuri hoida küttesüsteem gaasikiirguritega, mis võimaldab pidada välipidu juba maikuus või hiliseid suvepäevi isegi oktoobris.

Katusega bändilava koos tantsuplatsiga asub grillmaja kõrval. Lava mõõtmed on 5 x 10 m, kõrgus 1,2 m ja tantsuplats 10 x 15 m. Heli- ja valgustehnikale vajalik 3 x 63A elektrivõimusega vool ja pistikud on laval olemas.

Saunamajas on kaminaruum 15-le inimesele, vene kerisega saun, kööginurk koos külmikuga, dušid ja WC. Terrassilt saab liurennist järve sõita. Saunamaja teisel korrusel on majutuseks 10 madratsikohta.

Saare saunas on puuküttega soome saun. Kaminaruumis on istekohti kuni kuuele inimesele. Teisel korrusel on majutuseks kaks madratsit. 

Suitsusaunas on ruumi korraga kuni 15-le inimesele. Terrassil on istekohti kaheksale inimesele.

Ale-Sepa Puhkekompleksis asub peomaja ning uus, äsja valminud moodne majutushoone. Peomaja saalis on. Istekohti kuni 40-le inimesele. Saunamõnusid saab nautida soome saunas ja kümblustünnis. Teise korruse seminarisaalis on kohti kuni 20-le inimesele. Olemas on dataprojektor ja pabertahvlel, majas levib WiFi. Majutushoones on kokku 20 tuba, kus on 40 voodikohta. Kõik toas on kahe kohalised, tubades on wc ja dušš. Kaks tuba on ehitatud silmaspidades erivajadustega inimesi.

Karupahna Puhkemaja on ehitatud 2010. a ning asub Toosikannu peakompleksist ligikaudu kilomeetri kaugusel privaatses looduslikult kaunis ajaloolises talukohas. Puhkemaja on sobilik väiksematele seltskondadele puhkamiseks, suvepäevade läbi viimiseks ning mõnusalt aja veetmiseks. Karupahna puhkemaja on varustatud kõigi mugavustega ning on sobilik 10 kuni 12 ööbijale. Majas on ka kööginurk kogu vajaliku tehnika ja nõudega. Avatud aatriumiga elutoas on suur laud, mille ümber mahub mugavalt 12 inimest. Elutoast pääseb  välikaminaga terrassile, mille juures on nii kümblustünn kui ka soome tüüpi kerisega saun. Puhkemaja territooriumil on olemas ka võrkpalliplats sportlikuks aja veetmiseks.

Unikaalne loomapark, mille territoorium on kokku 920ha. Siin elavad põdrad, punahirved ja metskitsed. Korraldame loomapargis ulukivaatlusmatku erinevate matkaveokite, retrobussi ja 5 kohalise UTV-ga.

Toosikannu jahi- ja laskespordikeskuses saab lasta kolmes erinevas lasketiirus. Haavlitiirus saab lasta lendavaid märke, mis lennutatakse välja kuuest erinevast märgiheitemasinast. Kuulitiirus saab lasta märki liikuva metssea märklaua pihta ning Eestis ainulaadsel laskesimulaatoril saab kätte harjutada erinevate laskeharjutuste peal. 

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 500
Piirkond: Järvamaa
Lisainfo: Kesk-Eestis, Tallinnast tunnise autosõidu kaugusel asuv peokoht, mis pakub privaatsust nii väiksematele kui suurematele seltskondadele igal aastaajal.
Abimehe ideed
Ulukisafari Toosikannu Loomapargis Ulukisafari Toosikannu Loomapargis
Seminar Toosikannus Seminar Toosikannus
Aktiivne puhkus Toosikannul Aktiivne puhkus Toosikannul
Pulmapidu Toosikannu puhkekeskuses Pulmapidu Toosikannu puhkekeskuses
Suvepäevad privaatses Toosikannus Suvepäevad privaatses Toosikannus
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri