IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:TOHI Distillery

Abimees aitab: Seminariruum Seminariruum Peokoht Peokoht
Aadress: Viljandi mnt.43, Kohila, 79804, Raplamaa, Eesti
Telefon: +372 525 3554
E-mail: maja[at]tohigin.com
Koduleht: tohigin.com/kulastuskeskus/
Tallinnast vaid 35 minuti kaugusel asuvas Tohisoo mõisa ajaloolises viinaköögis on end sisse seadnud kaasaegne džinnivabrik ning moodsad ruumid erinevateks sündmusteks.

Parimad lood algavad armumisest. Klišee? Nojah, võib-olla. Aga armuda võib ka ideesse luua uusi maitseid ja elamusi. Tohi Distillery on just selline paik. TOHI Distillery on avatud kõigile huvilistele või kui sooviks korraldada koosolek, seminar, koolitus, sünnipäev või muu üritus.

Külastuskeskuse kahel korrusel on avarad ja valgusküllased ruumid. TOHI Distillery asub vaid 35 minuti sõidu kaugusel Tallinnast, Kohilas.

Tohisoo mõisa ajaloolises viinaköögis on end sisse seadnud kaasaegne džinnivabrik ning moodsad ruumid erinevateks sündmusteks. Alumisel korrusel asub TOHI džnnivabrik ja mõnus „TOHI Baar ja restoranisaal“ pika lauaga. Suvel pääseb siit otse aeda, mööda voolava Keila jõe kaldale või niisama terrassile nautima värsket õhku. Teisel korrusel asuvad „Linda“ ja „Carl“ ruumid ning avar garderoob.Akende all voolab jõgi ja laulavad linnud – head otsused sünnivad linnulennul. Ruumi jagub üritustele 25 inimest kuni 150.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 150
Piirkond: Raplamaa
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri