IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Tehvandi Spordikeskus

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Toitlustamine Toitlustamine Majutus Majutus Seminariruum Seminariruum Catering Catering
Aadress: Nüpli küla, Otepää vald
Telefon: +372 766 9500
E-mail: tehvandi[at]tehvandi.ee
Koduleht: tehvandi.ee
Tehvandi Spordikeskus pakub palju võimalusi treeningute ja võistluste korraldamiseks ja aktiivseks vaba aja veetmiseks nii talvel kui suvel. Lisaks olemas majutus- ja toitlustusvõimalus.

Tehvandi Spordikeskus

Treeninguteks on avatud igapäevaselt hooldatud tasulised spordirajatised: tehislumest valgustatud suusatamise treening- ja võistlusrajad, K90 suusahüppemägi, staadioni biathloni lasketiir ja jõusaal Tehvandi garaaži hoones. Staadioni hoones ja Tehvandi hotellis on riietus- ja pesemisruumid ja saunad. Staadioni hooldemajade kompleksis on ruumid suuskade hoolduseks.

Harrastajatele ja puhkajatele on avatud looduslikul lumel 10km matkarada, Tehvandi -  Munamäe kergliiklustee valgustatud suusarada,  Neljakasemäe valgustatud kelgumägi kelgutamiseks oma kelkudega.

Majutus

Tehvandi sertifitseeritud 3*** hotellis on 41 tavatuba Hotelli kogumahutavus koos lisavooditega on 100 inimest. Tubades WiFi ja kuivatuskapid. Tasuta parkimine, laste mängutuba, pesuruum, lobby baar.

Toitlustus

Tehvandi Spordikeskuse staadioni kohvik mahutab kuni 50 inimest. Tehvandi hotellis on avatud 92 kohaga buffet restoran.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 92
Piirkond: Valgamaa
Lisainfo: Tehvandi Spordikeskuse staadioni kohvik mahutab kuni 50 inimest. Tehvandi hotellis on avatud 92 kohaga buffet restoran. Õue mahub piiramtul hulgal inimesi.
Abimehe ideed
Pidupäev Tehvandi Spordikeskuses Pidupäev Tehvandi Spordikeskuses
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri