IDEE- ja ANDMEBAAS
pidupäeva korraldamiseks

Abimees:Tartu Mila Studio

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Seminariruum Seminariruum Toitlustamine Toitlustamine Catering Catering
Aadress: Ülikooli 12, Tartu
Telefon: 7414404
E-mail: info[at]milastudio.ee
Koduleht: www.facebook.com/milastudioestonia
Korraldame Sulle unistuse ürituse! Suurepärane asukoht keset linnamelu, Itaalia villadest inspireeritud sisedisain ja põnevad erilahendused muudavad Sinu sündmuse meeldejäävaks igale osalejale!

Tartu Mila Studio

Mila Studio asub Tartu vanalinnas, Raekoja Platsi kõrval, kesklinna pulbitsevas südames, paari sammu kaugusel Tartu ööklubidest ja vaatamisväärsustest.
Võõrustame kuni 50 inimest ja Sinu pidu on privaatne.
Stuudio disain on inspireeritud Itaalia villadest - puitpõrandad, kaminad, diivanid ja toolid, Eesti disainerite eritellimusmööbel, kuldsed detailid, klaasist elemendid, mahe valgustus.
Ürituste ajal pakume täisteenindust ja avatud on Mila baar. Mila köök katab vitriinid maitsvate, kaunilt ja eriliselt serveeritud suupistetega. Võimalus privaatseks mitmekäiguliseks õhtusöögiks.
Üle kogu maja on installeeritud suurepärase kvaliteetne muusikasüsteem. Projektor ja suur ekraan võimaldavad luua peo meeleolu. Atmosfäär on pidulik ja hubane, pidutsedes on tunda vanalinna vibe'i koos kõikide kaasuvate mugavustega.
Mila teeb koostööd auhinnatud fotograafdega, kes jäädvustavad hetked üritusest piltidena, muusikute ja DJ-ga, kes annavad peole erilise elamuse, ja ka suurepäraste meigikunstnikega.
Mila Studios on klaver ja helitehnika muusikutele.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Tartumaa
Lisainfo: Privaatse peo saab korraldada kuni 50 osalejale.
Abimehe ideed
Privaatne kokteilipidu Tartu vanalinna pulbitsevas südames Privaatne kokteilipidu Tartu vanalinna pulbitsevas südames
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri