Abimees:Tartu Mänguasjamuuseum

Abimees aitab: Peokoht Peokoht Catering Catering
Aadress: Lutsu 8, Tartu
Telefon: +372 746 1778
E-mail: muuseum[at]mm.ee
Koduleht: www.mm.ee
Mänguasjamuuseum on mõnus ja hubane paik nii laste kui ka täiskasvanute sünnipäevade ning teiste pidulike või asjalike koosviibimiste pidamiseks.

Tartu Mänguasjamuuseum

Pisematele lastele sobib hästi muuseumi mängutuba (Lutsu 8), kus on palju mänguasju, uhke puust purjelaev, mõnusad mängumajad ning toredad kostüümid. Eriti sümboolne on mängutoas pidada oma lapse esimest sünnipäeva, et koos heade soovidega anda lapsele eluks kaasa mängulusti ja tegutsemistahet.

Suurematele lastele pakub aktiivsemat tegutsemist Teatri Kodu lastestuudio (Lutsu 2), kus saab pidada nii piraatide pidu, väikeste indiaanlaste sünnipäeva kui ka printsesside maskiballi.

Täiskasvanute juubeli- või sünnipäevapeol viime külalised nostalgilisele jalutuskäigule lapsepõlvemälestuste ja soojade naeratuste maailma. Soovi korral räägime mänguasjamuuseumi näitustest lähemalt, korraldame mänge või viktoriine ja aitame välja valida sobivad lauamängud. 

Mängutoas ja lastestuudios on võimalik korraldada ka jõulupidusid, seminare, koolitusi koolilõpupidusid ning muid pidulikke üritusi ja koosviibimisi.

Mängutuba mahutab kuni 50 inimest ja lastestuudio kuni 70 inimest.

Küsi lähemalt
Võimalused
Inimesi: 50
Piirkond: Tartumaa
Lisainfo: Mõnusalt nostalgiline peokoht nii noortele kui vanadele Tartu kesklinnas.
Abimehe ideed
Pidupäev Mänguasjamuuseumis Pidupäev Mänguasjamuuseumis
Kuninglik ball Kuninglik ball
Piraatide pidu Tartus Piraatide pidu Tartus
Kingi, ela, musi! Kingi, ela, musi!
Esimene sünnipäev Esimene sünnipäev
  Jaga oma kogemust!
 
  Saada e-kiri